{degistir} Laptop Kasa ve Notebook Menteşe Tamiri

{degistir} Laptop Kasa ve Notebook Menteşe Tamiri

n

n

Perpa Bilgisayar Servisi olarak, {degistir} Notebook Anakart Tamiri

n

Marka bağımsız bütün Bilgisayarlarınız donanımsal ve yazılımsal sorunlarını çözüyoruz.

n

Ekran kartı, anakart, chipset, kasa, ekran, klavye, menteşe, şarj girişi (power jack), fan tamiri ve değişimi.nHarddisk, işlemci, ram değişimi ve yükseltme işlemi.

n n

{degistir} Laptop Kasası Neden Kırılır ?

n

{degistir} Laptop kasaları düşme ve darbe sonucu. Zamanla sertleşen menteşeler nedeniyle zorlayarak yada cihazı tek tarafından açıp kapatmaya bağlı olarak, menteşe yerlerinden kırılabilmektedir.

nn

n

n

n

{degistir} Laptop Kasa Tamiri Nasıl Yapılır ?

nlaptop kasa değişimin

n

Notebookun hiçbir parçasına zarar gelmeyecek şekilde komple sökülür. Ardından zarar gören kısmın tüm hatları düzeltilir. Kırık ve eksik olan vida yuvaları hassas şekilde yenilenir. Ölçüsü alınan kırık bölümler özel kimyasallar ile kasaya kaynatılır. Kaynayan kasa soğuduktan sonra yüzeysel pütürleri düzeltilir. En son olarak kasanın orjinaline en yakın renk ile üzeri boyanır.

n

Kasa degişimlerinin çok yüksek maliyetlere çıkması hem kullanıcının bütçesini zorlamakta hemde yedek parca bulunamadığı durumlarda servis süresi uzamaktadır. Altarnatif olarak profesyonel ekibimiz tarafından kasa tamiri yapılmakta, uygun fiyat, kaliteli iscilik anlayışımızla, müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik çozümleri sunmaktayız.

nn

n

n

n

n

Laptop kasa tamiri teknik servisimizde en çok yaptığımız işlemlerden biridir ve 20 yılı aşan teknik servis deneyimimiz ile bu konuda iddialıyız.

n

n

n

n

n

nn

{degistir} Laptop Kasa Tamiri Nekadar Sürer ?

nn

nn

{degistir} Laptop kasa tamiri konusunda Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyoruz. Menteşe sorunların da genel olarak menteşenin bağlantı noktası olan vida yataklarının kırılmasıdır bu tür sorunlarda kullanıcıların lcd ekran kırılması yada görüntü aktarım kablosunun zarar görmesine neden olur. Cihaz sahipleri bu tür sorunlarda Laptop Kasa Değişimi olarak düşünür ama Yüksek Fiyatlar çıkacağı için kırık olan vida yataklarının tamir edilmesi daha uygun fiyatlara çözülmektedir. Cihazlarınızı bize gönderdiğiniz takdirde Uzman ekibimiz tarafından  1 – 2 iş günü içinde tamir edilir. İster elden teslim alırsınız, İsterseniz kargolayabiliriz.

nn nn

nn

{degistir} Laptop Kasa Tamiri Fiyatları Ne Kadardır ?

nn

n

n

{degistir} Laptop kasa tamir fiyatı kasa değişimi gerekiyorsa yedek parça maliyetine göre değişebilir, fakat tamir yapılarak düzelebilcek durumda ise işçilik fiyatımız 150-250 arası değişmektedir.

nn

Bizden Söylemesi !

n

notebook kasa tamir değişim fiyatı{degistir} Notebook yetkili servislerinde müşterilere notebook üst ve alt kasa hasarı ve menteşe kırılması gibi durumlarda tamir yerine doğrudan kasa ve menteşe değişimi öneriliyor. Komple kasa ve menteşe değişimi, laptopun sıfır fiyatının neredeyse yarısını bulmaktadır. Oysa kırılan laptop kasaları ve menteşelerini plastik kaynak ve Özel Yapıştırma yöntemiyle çok sağlam bir şekilde ve çok daha düşük maliyetle tamir etmek mümkün. Kaliteli işçilikle kasa menteşe tamiri yapılan laptop ve notebookları yıllarca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

nn

n

nn nn nnLenovo Laptop Menteşe Tamiri DeğişiminAcer Laptop Menteşe Tamiri DeğişiminDell laptop Menteşe Tamiri DeğişiminToshiba Laptop Menteşe Tamiri DeğişiminAsus Laptop Menteşe Tamiri DeğişiminLg Laptop Menteşesi Tamiri DeğişiminSamsung Laptop Menteşesi Tamiri DeğişiminSony Laptop Menteşesi Tamiri DeğişiminCasper Laptop Menteşesi Tamiri DeğişiminHp Compaq Laptop Menteşesi Tamiri Değişiminn

Google’da En Çok Aranan Kelimeler

nn

n

{degistir} Laptop menteşe tamir ücreti

n

{degistir} Laptop menteşe yapistirici

n

{degistir} Laptop menteşe tamir ucreti

n

{degistir} Laptop menteşe yumuşatma

nn

nn

n

{degistir} Laptop kasası değiştirme

n

{degistir} Laptop Kasa Tamiri

n

{degistir} Laptop kapak Değişimi

n

{degistir} Laptop Kasa Değişimi

nn

nn nn nn

S.S.S (SIKÇA SORULAN SORULAR)

nn

  n

 • Laptop tamiri sırasında bilgilerim silinir mi?
 • n

nn

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

nn

  n

 • Tamiri fiyatı ne kadar?
 • n

nn

Servisimizde bilgisayar tamir ücreti arızaya göre değişiklilik göstermektedir. Bilgisayarınızın marka ve modelinizi servisimize bildirerek net tamir fiyatını alabilirsiniz.

nn

  n

 • Tamir hizmeti garantili mi?
 • n

nn

Firmamızda yapılan tüm onarımlar ve yedek parça için yapılan işleme göre 3-6-12 aya kadar GARANTİ verilmektedir.

nn

  n

 • Bilgisayar tamiri için size nasıl ulaştırabilirim?
 • n

nn

– Arızalı Laptop’unuzu bize kargoyla ulaştırabilirsiniz.n– Bilgisayarınızı Firmamıza kendiniz de teslim edebilirsiniz.

nn

  n

 • Tamiri ne kadar sürüyor?
 • n

nn

Servis süresi Laptopunuz servisimize ulaştığı andan itibaren yogunluğa göre 1 ile 3 gün arası Sonuçlanmaktadır.

nn nn nn[pwebcontact id=1]nn nn nnİletişim Hattı:nnAdres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin KarslıoğlunnGsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir