Asus Notebook Tamir

Asus Notebook Tamir

Asus Notebook Tamir

n n

Servisimizde tüm markalar için laptop (notebook, dizüstü, netbook) tamiri yapılır. Bilgisayar Teknik Servisimiz kargo yoluyla Türkiye geneline hizmet vermektedir.nTamir sonrası müşteri memnuniyeti oranımız %100’e yakındır…

n n

Donanımsal arızalarda, teknik servis atölyemizde notebook içerisindeki (Anakartınız, ram’iniz, sabit diskiniz, işlemciniz) elemanların teker teker testi yapılarak sorunu tespit edip, en kısa sürede en sağlam çözüm yolunu uyguluyoruz.

n

Yazılımsal arızalarda, (işletim sisteminin çökmesi, işletim sisteminin kararsız çalışması, virüs bulaşması, genel paket programlarla ilgili sorunlar vb.), teknik servis uzmanımız ofisinizde, evinizde veya Teknik Servis Atölyemizde yazılımlardan doğacak olan sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Tüm notebook modellerinin sürücü (driver) yazılımlarını eksiksiz yüklüyoruz.

n

Notebook Teknik Servisimiz aynı zamanda laptoplarınızın daha hızlı ve güvenilir olmaları için parçalarının yenilenmesi ve daha yeni teknoloji elemanlarla güçlendirmektedir.

n

Yıllardır kullandığınız laptopunuzun içerisine doluşan tozların 1-2 yıl içerisinde, notebook ekipmanlarının üzerinde bir tabaka yaratacak kadar pislenmesi sonucunda havalandırma sisteminin sağlıklı çalışmamasına ve bir süre sonra cihazdan ilginç ve can sıkıcı sesler çıkmasına neden olabilir. Teknik servis uzmanımız ayrıca Teknik Servis Atölyemize gelen her notebookun iç temizliğini de yapmaktadır.

nAsus Notebook Anakart TamirinnAsus Notebook Besleme Entegre TamirinnAsus Notebook Ekran Entegresi TamirinnAsus Notebook Şarj Soketi TamirinnAsus Notebook Kasa TamirinnAsus Notebook Menteşe TamirinnAsus Notebook LCD TamirinnAsus Notebook Harddisk Arızası ve Windows KurulumnnAsus Notebook Program Kurulumlarınn nn nn[pwebcontact id=1]nn nn nn nnBilgi Almak Teklif veya Tedarik içinnnİletişim Bilgileri;nnAdres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin KarslıoğlunnGsm: 0(507) 025 18 08nn 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir