Asus Notebook Onarımı

Asus Notebook Onarımı

Asus Notebook Onarımı

n

Asus Notebook Tamiri İhtiyaçlarınız İçin Perpa Bilgisayar Servisi Teknik Servisi En Uygun Fiyata ve Garantili Olarak Hizmet Vermektedir. Asus Cihazlarınızda Fiyat Bilgisi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz. GSM: 0507 025 18 08

n

Perpa Bilgisayar Servisi  Güvencesi İle Notebook Tamiri

n

Perpa Bilgisayar Servisi notebook servisi olarak Asus notebooklarada garanti haricinde servis hizmeti vermekteyiz. Asus notebooklar genel olarak çok arıza yapmayan sağlamlığıyla bilinen ürünlerdir. Asus marka notebooklarda  arızaların çoğunluğuda  bakım yapılmaması  nedeniyle  soğutma devresinin düzgün çalışmaması nedeniyle oluşan aşırı ısı nedeniyledir. Asus notebook servisinde yaptıracağınız basit bir bakım işlemi  sizi oldukça yüksek onarım maliyetlerinden kurtaracağı gibi bir de notebooksuz kalmamanızı sağlayacaktır.Perpa Bilgisayar Servisi notebook servisimize gelen ürünleriniz, ücretsiz arıza tespiti sonrasında onayınız doğrultusunda işleme alınır. İşlem süresi minimum 1 maksimum 5 iş günüdür. Yedek parça gereken durumlarda ihtiyaç süresi sizin ile paylaşılır ve onay alınır.

n

Asus Notebookların Teknik Servis Hizmeti ve Yedek Parça Satışı.

n

Prensiplerimizin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir.

n

Perpa Bilgisayar Servisi Bilgisayar,

n

Asus laptop teknik servis hizmetlerimiz;nEkran kartı, anakart, chipset, kasa, ekran, klavye, menteşe, şarj girişi (power jack), fan tamiri ve değişimi.nHarddisk, işlemci, ram değişimi ve yükseltme işlemi.nSoğutma sistemi fan bakımı ve termal macun yenileme gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz.

n

Asus notebooklar için; lcd ve led ekran, adaptör, batarya, klavye, kasa parçaları, menteşe, ram, harddisk, optik sürücü, soğutucu fan, flex kablo ve tüm donanım ürünleri satışımız vardır.

n

Sektörde 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.nNotebook tamiri konusunda marka ve model farkı gözetmeksizin, tüm cihazlara tamir ve servis hizmeti vermekteyiz.

n

Laptop tamiri yapan eğitimsiz kişiler ufak bir arızayı yapayım derken ciddi arızalara sebep olabilmektedir. Bu nedenle uzman olmayan, güvenmediğiniz kişilerin notebooklarınızı kurcalamasına izin vermeyin.nNotebook tamir ihtiyacınızı; kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlara sunan Perpa Bilgisayar Servisine alarak ne kadar doğru karar verdiğinizi göreceksiniz.

n

[pwebcontact id=1]

n

İletişim Hattı:

n

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

n

Gsm: 0 (507) 025 18 08

n

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir