Lenovo Legion Y520 Anakart Tamiri & Ekran Değişimi

Lenovo Legion Y520 Anakart Tamiri & Ekran Değişimi

n

Servisimize gelen cihazlarınıza öncelikle bize emanet olarak görmekteyiz. Bu sebeple Notebookunuz üzerinde yapacağımız her adımı bilgi ve tecrübemiz doğrultusunda müdahale etmekteyiz. Servisimizde ücretsiz arıza tespiti yapmaktayız.

n

Kırılan bozulan zarar görmüş piksel hatası olan ekran değişimleri Lenovo Teknik servisimizde çok kısa sürelerde takılmaktadır, bu takılan ekranlar Lenovo Laptoplar için üretilmiş olan orijinal ekranlardır ve bu ekranların garantisi 1 yıldır.

n

Lenovo Notebook ve laptop ekran değişimlerinde önemli olan orijinal ekranı takılmasıdır, internette araştırma yaptığınızda çok farklı fiyatları ve çok farklı markaları hatta markasız ürünler olduğunu göreceksiniz burada önemli olan orjinal ekrandaki gibi kaliteli bir görüntü canlı renkler tam ayarlanmış ışık süzmesi gibi etkenleri hiç biri bu ekranlarda olmayacaktır. Bundan dolayı teknik servisimize gelen çok sayıda kullanıcı vardır. Bu kullanıcılar ekran değişimlerinde bu bahsettiğimiz ucuz ve kalitesiz olan ekranları taktırmış fakat bu saydığımız özelliklerinden dolayı, yani yeterince parlak olmaması renklerin soluk olması ekrana baktığınız zaman ciddi anlamda gözlerinizi yormasından dolayı bu takılan ekranları kullanamayıp, Lenovo servisimize gelerek maalesef ikinci bir masraf yaparak tekrardan ekran değişimi yaptırmaktadırlar.

n nn n

[pwebcontact id=1]

n nn nn n

İletişim Hattı:

n

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi

n

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir