HTC Desire 816G Ekran Değişimi

HTC Desire 816G Ekran Değişimi

Htc Desire 816 Ekran Değişimi,Ekranlarımız %100 orjinal. Htc Desire 816G Kullanıyorsanız, Telefonuz Düşme Darbe Veya Herhangi Bir Sebepten Dolayı Ekran, Kırılmış, Çatlamış, Veya Bozulmuş ise, istanbulda ikamet Ediyorsanız

Biz 1 gün içinde Sizin kırık olan Ekranınızı, Söküp Yerine, ORJİNAL ,ı Telefonunuza Monte Edelim, Htc Desire 816 Telefonunuzu ilk Günkü Şıklığına Kavuşturalım,

 

HTC Desire 816G LCD Ekran ve Dokunmatik Beyaz1Dikkat: Htc Desire 816G Ekran Değişimi, Nasıl Yapılır, öncelikle Şunu Hatırlatmakta Fayda Vardır. Htc Desire 816G Ekran Değişmi, Sadece öncam sadece Dokunmatik, Veya Sadece iç ekran Olarak Değişmez.!!!! Htc Desire 816G Ekran Değişimi, (Ekran+Dokunmatik+öncam) Alt Ve üst Panelli Full Tek Parça Halinde Değişmektedir.

 

 

HTC Desire 816G Ekran Değişimi

Telefonu ekranı kırıldı nasıl yapılır?

HTC Cep Telefonu görüntü aktarma birimi olan HTC LCD ya da HTC Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz Perpabilgisayarservisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz.
HTC Cep Telefonu ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için Perpa Bilgisayar Servisine ’ne getirebilirsiniz.

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

 

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bize Yazın
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim