Lenovo Yoga 700-14IKB Ekran Değişimi

Lenovo Yoga 700-14ıkb Ekran Değişimi

Lenovo Yoga 700-14ıkb sık sık tercih edilen son derece kullanışlı bir bilgisayardır. Günümüzde yoğun bir şekilde talep görülmesi nedeni ile tamir konusunda da sık sık karşımıza çıkan Lenovo Yoga 700-14ıkb ekran değişimi, Lenovo Yoga 700-14ıkb anakart tamiri, Lenovo Yoga 700-14ıkb fan değişimi ve Lenovo Yoga 700-14ıkb görüntü yok problemi ile ilgili sizlere tamir hizmeti sunuyoruz. Perpa Bilgisayar Servisi olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin çeşitli teknolojik hizmetlerini tamir ederek kusursuz bir şekilde çalışmalarını sağlıyoruz. Bu nokta da sizin de anakart tamiri, ekran değişimi, fan değişimi gibi alanlarda hizmetlere ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Şimdi gelin bu hizmetler ile ilgili detayları hep birlikte inceleyelim.

 

Bilgisayar ekranınız çatladığında veya kırıldığında, özellikle iş veya okul için kullanıyorsanız bu sizin için son derece üzücü olabilir. Bilgisayar ekranınızın zamanında teslim edilmesini sağlamak için bazı uygun fiyatlı, ucuz yedek cihazları aramaya başlayabilirsiniz. Ancak ekranın bilgisayarınızın en önemli kısımlarından biri olduğunu unutmamalı ve kaliteli ekran değişimi hizmeti sunan bir firma arayışı içerisine girmelisiniz. Bilgisayarınızın tamamı kurtarılamaz durumdaysa ve ekranın kesinlikle değişmesi gerekiyor bir uzmanla çalışmanız gerekir. Bu nedenle bilgisayarınızın ekranını kesinlikle kendi kendinize tamir etmeye çalışmamalısınız. Herhangi bir şey yapmadan önce, ekranın değiştirilmesi gerektiğinden emin olmak için dizüstü bilgisayarınızı bir inceleme yapın. Örneğin anakarttaki grafik kartının süresi dolmuşsa, düzgün bir ekranı değiştirmek için zamanınızı ve çabanızı boşa harcıyor olabilirsiniz. Ayrıca, dizüstü bilgisayar yakın zamanda düşmüşse veya başka bir şekilde fiziksel olarak hasar görmüşse hasar büyümeden önce profesyonel bir destek almalısınız.

 

Lenovo Yoga 700-14ıkb Anakart Tamiri

Bilgisayarınızda bazı durumlar ile karşılaştığınız anakart tamiri gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak çoğu zaman hangi konular da Lenovo Yoga 700-14ıkb Anakart Tamiri gerektiğini bilemezsiniz. Bilgisayarınızın anakartında bir problem meydana geldiğinde aşağıdaki durumlar ile karşılaşırsınız.

  • Bilgisayarınız çok yavaş açılmaya başlar.
  • Bilgisayarınızdaki çevre birimleri güvenilmez olmaya başlar.
  • Titreşim, ekranda çizgiler veya beklenmedik donmalar şeklinde monitörünüzde garip davranışlar görüyorsunuz.
  • Bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına bir flash sürücü taktığınızda, bazen başlatılamaz.
  • ” Mavi ölüm ekranı ” hatalarının sıklığı artar.
  • Yanan veya erimiş bir plastik koku gelmeye başlar.

Bilgisayarınızın ana kartı bilgisayarınızın ana merkezini oluşturan karmaşık bir devre parçasıdır. Çevre birimleriyle çalışmaktan bellek kullanmaya ve monitörünüze veri göndermeye kadar bilgisayarınızın yaptığı her şey anakarta bağlıdır. Dizüstü bilgisayarınız hiç açılmıyorsa, nedeni arızalı bir anakart olabilir. Ancak bir anakartın kolayca onarılabileceği birçok durum vardır. Bu nokta da anakart tamir edilebilir. Bilgisayarınızın ana kartı tamir edilemez duruma geldiyse değişim yapılması gerekir. Kaliteli ve bilgisayarınız ile uyumlu bir anakartın eskisi ile değiştirilmesi problemi çözecektir.

 

Lenovo Yoga 700-14ıkb Fan Değişimi

Lenovo Yoga 700-14ıkb fan değişimi bilgisayarın fanında bir problem meyana gelmesi durumunda sunulan bir hizmettir. Bilgisayarlarda yer alan fan türleri aşağıdaki gibidir.

Kasa fanı: Kasanın içinde bir bilgisayar kasasının yan tarafındaki bir fan. Bilgisayar kasasında hava dolaşımına yardımcı olur ve kasadan daha sıcak hava üfler.

CPU fanı: Bir bilgisayar işlemcisinin üstünde yer alan fandır. İşlemciden sıcak havanın çekilmesine ve üflenmesine yardımcı olarak daha soğuk kalmasına yardımcı olur.

Güç kaynağı fanı: Bir güç kaynağının içinde bulunan bir fandır. Güç kaynağı fanı, güç kaynağından ve bilgisayarın dışına daha sıcak hava üfler.

Ekran kartı fanı ya da video kartındaki bir fan: Özellikle video oyunları oynarken, videoları düzenlerken ve diğer GPU veya grafik yoğun görevlerde daha güçlü ekran kartlarının aşırı ısınmasını önlemeye yardımcı olur.

Yukarıda fan türlerinde bir problem meydana gelmesi durumunda bizimle iletişime geçerek fanda ki problemin kolayca çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Lenovo Yoga 710-14ıkb Görüntü Yok

Lenovo Yoga 710-14ıkb görüntü yok problemi kişilerin bilgisayarlarında karşılaşmış oldukları bir diğer problemdir. Bilgisayar ekranında görüntü olmama probleminin son derece önemli ve büyük bir problem olduğunu ifade edebiliriz. Bu noktada bilgisayarınızda böyle bir sorun ile karşılaşmanız durumunda mutlaka profesyonel bir destek almalısınız. Firmamız bu alanda sizlere en iyi desteği sunmaktadır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225  Noterin Üstü  Okmeydanı Şişli

Perpa Bilgisayar Servisi Metin KARSLIOĞLU

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bize Yazın
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim