Microsoft Surface Pro 3 Ekran Değişimi

Microsoft Surface Pro 3 Ekran Değişimi

 

Microsoft Surface Pro 3 Ekran Değişimi

Microsoft’un en değerli bilgisayar modellerinden biri olan Surface 3 ile ilgili harika çözümlerden yararlanmak ister misiniz? Microsoft Surface Pro 3 ekran değişimi ile söz konusu ayrıcalıklara kavuşabilecek ve bilgisayarınızdaki bütün sorunları ortadan kaldırabilmenin ayrıcalıklarını yaşayacaksınız! Şimdi gelin ekran değişimi ve diğer bütün detaylara daha yakından bir göz atalım!

Laptop ekranı, bilgisayarın en değerli ve hassas noktalarından bir tanesidir. Görüntünün kullanıcıya aktarılması adına oldukça önemli bir çıkış birimi olan ekranın dış etkenlerden kaynaklanan hasar durumları ile karşı karşıya kalması muhtemeldir. Özellikle darbe ve su teması gibi ekranı kullanılamaz hale getirecek durumlar nedeni ile Microsoft Surface Pro 3 ekran değişimi hizmetine başvurulur. Söz konusu hizmet kapsamında sizlere en doğru seçenekleri sunan Perpa Bilgisayar Servisi, İstanbul’un en özel ekran değişimi hizmeti ile sizlerin taleplerine enfes çözümler sağlar.

Siz de Microsoft Surface Pro 3 ekran değişimi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Microsoft Surface Anakart Tamiri

Laptop, Tablet hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem anakart tamir işlemidir
Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Microsoft Surface Ekran Değişimi

Günlük hayatta sürekli yanımızda kullandığımız laptop ve notebook cihazların bazı durumlarda ekranları çatlamakta hatta kırılmaktadır.
Bu yüzden servisimizde gün içerisinde Microsoft Surface laptop ekran değişimi yapılmakta olup takılan ekranlar için garanti verilmektedir.

Laptop ekran değişimi işlemini gün içinde gerçekleştirilmektedir.
İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine gün içerisinde değiştiriyor ve bi gün sonra kargo ile gönderim yapıyoruz.

 

 

Bize Ulaşın (Perpa Bilgisayar Servisi)

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.