Microsoft Surface Pro 3 Tamiri

Microsoft Surface Pro 3 Tamiri

 

Microsoft Surface Pro 3 Anakart Tamiri

Anakart, bilgisayarın en değerli parçasıdır diyebiliriz. Anakart ile alakalı ortaya çıkan sorunlarda bilgisayarın hiç açılmaması ya da açılsa dahi sorunlar ile karşı karşıya kalınmasına neden olması muhtemeldir. Peki, bu durumda ne yapmak gerekir? Yani bilgisayarlarınızdaki anakartta sorun çıkarsa başvurmanız gereken hizmet ne olacaktır?

Microsoft Surface Pro 3 anakart tamiri ile en doğru ve başarılı çözümlere ulaşabileceğiniz gibi fiyat avantajlarından da yararlanabileceksiniz. Bu noktada fark yaratan seçenekler sunan Perpa Bilgisayar Servisi bilgisayarınızın doğru bir şekilde çalışması noktasında bütün önlemleri alır. Peki, anakart ile alakalı bir sorun yaşandığını nasıl anlayabilirsiniz?

Bilgisayarınızın hiç açılmaması ya da işlem yaparken sorunlar çıkarması durumunda zaman kaybetmeden Perpa Bilgisayar Servisi’ne başvurmalısınız. Bilgisayarınız ile ilgili kendiniz kesinlikle bir işlem yapmamalısınız. Aksi takdirde hem bilgisayarınızın daha büyük problemler yaşamasına neden olursunuz hem de küçük ücretlerle çözülebilecek bir sorunu büyük maliyetler ile karşılamak zorunda kalırsınız. O halde daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizi arayarak hizmet almaya başlayın!

 

Microsoft Surface Pro 3

Surface 3 (Wi-Fi)

Surface 3 (AT&T 4G LTE)

Surface 3 (4G LTE) in North America (non-AT&T)

Surface 3 (Y!mobile 4G LTE) and Surface 3 (4G LTE) outside of North Ame

 


Bilgisayarınızı servisimize getirdiğinizde süreç şu şekilde işler

  1. Arızalı bilgisayarınız için Servis kaydınız alınır.
  2. Size ait bütün aksesuar ve donanım isminizin telefonunuzun yazdığı bir etiketle karışmaması için işaretlenir. Örn: Çanta, adaptör vb.
  3. Daha sonra cihazınızın sırası gelince yoğunluğumuza göre 1 saat ile 1 gün arası sürebilir) arayıp cihazınızın masrafı ve problemi hakkında bilgi verilir.
  4. Onayınızla tamir sürecine başlanır.
  5. Onayınızın ardından gerekli parçalar tedarik edilerek süreç bu şekilde devam eder.
  6. Onarım teknik olarak tamamlandıktan sonra bilgisayarınız test edilir. ( Oyun işlemci ve grafik testlerinden geçerse size hazır bilgisi verilir.
  7. Bilgi aldıktan sonra ne zaman isterseniz servisimize gelip ürününüzü kontrol ederek teslim alabilirsiniz.

Microsoft Surface Pro 3  Görüntü Yok (Elektrik Var)

Microsoft Surface Tablet Anakart Tamiri bilgi, tecrübe ve profesyonel teknik servis cihazları gerektirmektedir.  Elinizdeki imkanlar ne kadar iyi olursa okadar sağlıklı ve kalıcı sonuç alabilirsiniz.
Microsoft Surface Tablet Anakart Tamiri esnasındaki en önemli unsur doğru tespit yapabilmektir. Zira yanlış tespit yapılması ciddi ve kalıcı hasarlar bırakabilir. Buda yanlış tespit yapan kişiye/firmaya ve size yüksek maliyetler çıkarmaktadır.


Microsoft Surface 3 Anakart Tamiri

Laptop, Tablet hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem anakart tamir işlemidir
Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Microsoft Surface 3 Ekran Değişimi

Günlük hayatta sürekli yanımızda kullandığımız laptop ve notebook cihazların bazı durumlarda ekranları çatlamakta hatta kırılmaktadır.
Bu yüzden servisimizde yaklaşık 3 saat gibi bir sürede laptop ekran değişimi yapılmakta olup takılan ekranlar için garanti verilmektedir.

Laptop ekran değişimi işlemini gözünüzün önünde ve sadece 2′ Saat içinde gerçekleştirilmektedir.
İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 2′ Saat içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

 


Microsoft Surface 3 için Adaptör ve Şarj Cihazı

 

Laptop ve Notebook cihazlarınız için batarya ve adaptörün sağlıklı çalışıyor olması bilgisayar açısından oldukça önemlidir.
Bu sebeple bozuk olan adaptörün tamir edilmesi veya değişmesi, oluşabilecek elektriksel sorunların önüne geçmekte ve daha büyük masraflardan kaçınmak için ertelenmemesi gereken bir problemdir.

Servisimizde Laptop adaptör çeşitleri, Notebook adaptör fiyatları hakkında bilgi alabilir, bütçenize en uygun seçimi uzman teknisyenlerimiz ile yapabilirsiniz.

 

 


Microsoft Surface 3 Bilgisayar Batarya – Pil Değişimi

Laptopların dışarıda priz bulunmayan ortamlarda uzun süre kullanımında önemli role sahip batarya çeşitleri firmamızda sürekli stoklarda bulunmaktadır.

Ayrıca Orjinal ve A kalite muadil imkanlarıyla farklı bütçelere göre de, batarya fiyatları, laptop batarya fiyatları çeşitleri hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

 


Microsoft Surface 3 için Harddisk – Ssd Değişimi

Bilgisayarlarda harddiskler hafıza ve veri işleme görevi görmektedir.
Günümüzde yeni nesil ssd harddiskler hızlı veri yazma ve okuma değerleri sayesinde çok ilgi çekmektedir.
Servisimizde harddisk-hdd değişimi, harddisk fiyatları veya hdd harddiskten ssd hardiske geçiş hakkında yardım alabilirsiniz.

 

 

Bize Ulaşın (Perpa Bilgisayar Servisi)

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.