Samsung Galaxy Note 2 Ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Ekran değişimi

 

Samsung Galaxy Note 2 N7100 LCD Ekran ve Dokunmatik

%100  Orjinal Samsung GT-N7100 Galaxy Note2 Komple Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Soket Tamiri

Samsung Galaxy Note 2 Lens Değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Pil Değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Kasa değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Arka Kapak

Samsung Galaxy Note 2 Kırılmaz Cam

Samsung Galaxy Note 2 Mikrofon ve Kulaklık Değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Home Tuşu Değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Ses Açma Kapama Değişimi

Samsung Galaxy Note 2 On / Off Tuşu Değişimi

 

Sadece 550 TL Gün İçinde Montajı Yapılıp Teslim Edilir..

Samsung Galaxy Note 2 ekran değişim fiyatı 550 TL’dir. Kullanılan ekranlar %100 orjinal. Kırılan ekran değişimi uzman Samsung teknisyenlerimiz tarafından özel Samsung ekipman ve makineleri ile birlikte yapılmaktadır. 

Samsung Galaxy Note 2 Kırık Ekran

Ekran değişimi gerçekleştirildikten sonra özel olarak GSM İletişim tarafından 6 ay garanti altına alınmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz tarafından cep telefonunuz onarıldıktan sonra sizlerin beğenisine sunulur. Yaşamış olduğunu herhangi bir tereddütte ya da cihazınız ilk günkü haline gelmediğinde para iadesi gerçekleştirilmektedir. 12 yıldır ekran değişimi sektöründe binlerce referansa sahip olan GSM İletişim her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

DİKKAT: Samsung Galaxy Note 2 ekranı çatladıktan ya da kırıldıktan sonra dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışıyor olabilir. Karşılaşılan bu durumda 550 TL ödemenize gerek yoktur. Ön cam değişimi özel olarak getirtilen fabrikasyon ön cam, Samsung ön cam ve UV ışınları yayan makine sayesinde yapılabilmektedir.

Sadece çatlamış ya da kırılmış ön camın ardından dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışıyor ise ve ekranda görüntü varsa sadece ön cam değişiminin yapılması yeterlidir. Tabi ki değişim yapılacak olan teknik serviste özel makine ve ekipmanların olması ve kesinlikle uzman teknisyen tarafından onarım yapılması gerekmektedir.

Ekran Değişimi Hangi Koşullarda Yapılır

Yere düşürülen ya da sert bir zemine çarpan telefonunuzun dokunmatiği çalışmıyor, karşınıza siyah ekran çıkıyor ya da dokunmatik de çatlamış – kırılmış ise full tek parça orjinal ekran değişimi yapılmalıdır. Bu koşullarda ekran değişimi ücreti 550 TL‘dir.

Galaxy Note 2 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır ?

Galaxy Note 2 ön cam ve ekran değişimi yapılırken uzman Samsung teknisyenlerimiz görev almaktadırlar. Kullanılan ekranlar %100 orjinal olup özel olarak Samsung ekipman ve makineleri tercihe edilmektedir. 12 yılın vermiş olduğu tecrübe ile birlikte kesinlikle cihazlarınıza hassas ve titiz davranılmaktadır.

  1. İk yapılan işlem kırık olan ön camın ekrandan ayrılmasıdır. Kırık cam sökülürken Samsung ön cam sökme makinesi kullanılmaktadır.
  2. Ön cam ve ekran arasında kenetlenmeyi sağlayan bir silikon tabaka bulunmaktadır. Özel alkol sıvısı ile Yerine orjinal fabrikasyon vakumlu jel sürülür.
  3. Orjinal Samsung Galaxy Note 2 ön camı Samsung ön cam sıkıştırma makinesi yardımı ile ekranın üzerine yapıştırılır ve titizlik ile kesinlikle milimetrik kaymalar dahi olmadan sıkıştırılır.
  4. Ön cam değişimi gerçekleştirilmiştir ancak son yapılması gereken bir işlem bulunmaktadır.  Artık cep telefonu ilk günkü gibi kullanıma hazır hale getirilmiş olur.

Ekran – Ön cam Değişimi Yapılırken Bilgilerim Silinir mi ?

Yapmış olduğumuz samsung galaxy note 2 ekran ve cam değişimlerinde bilgileriniz kesinlikle silinmemektedir. Belki de kullanıcılar tarafından en çok önem verilen konu budur. Çünkü kimi fotoğraflar, kimi yazılar ya da uygulamalar sizlerin nezlinde cihazınızdan daha değerli olabilmektedir. Bu sebeple teknisyenlerimiz tarafından değişim yapılırken tuş kilidi dahi açılmaz ve özel tecrübeleri sayesinde hiç bir bilginiz silinmez.

Türkiye‘nin heryerine Eras Bilişim Firması Olarak Yurtiçi Kargo ile hizmet vermekteyiz

Cam değişimi sonrası istenildiği takdirde piyasa değeri 40 TL olan Tamperli Kırılmaz Cam Jelatin Sadece 20 TL ye takılmaktadır.

 

Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek Gün içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye‘nin heryerinden  Yurtiçi Kargo ile gönderim yapabilirsiniz.

 

 

Bize Ulaşın (Perpa Bilgisayar Servisi)

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.
%d blogcu bunu beğendi: