Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro 4 Anakart Tamiri

Laptop, Tablet hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem anakart tamir işlemidir
Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

 


Microsoft Surface Pro 4 Anakart Tamiri

Anakart, bilgisayarın en değerli parçasıdır diyebiliriz. Anakart ile alakalı ortaya çıkan sorunlarda bilgisayarın hiç açılmaması ya da açılsa dahi sorunlar ile karşı karşıya kalınmasına neden olması muhtemeldir. Peki, bu durumda ne yapmak gerekir? Yani bilgisayarlarınızdaki anakartta sorun çıkarsa başvurmanız gereken hizmet ne olacaktır?

Microsoft Surface Pro 4 anakart tamiri ile en doğru ve başarılı çözümlere ulaşabileceğiniz gibi fiyat avantajlarından da yararlanabileceksiniz. Bu noktada fark yaratan seçenekler sunan Perpa Bilgisayar Servisi bilgisayarınızın doğru bir şekilde çalışması noktasında bütün önlemleri alır. Peki, anakart ile alakalı bir sorun yaşandığını nasıl anlayabilirsiniz?

Bilgisayarınızın hiç açılmaması ya da işlem yaparken sorunlar çıkarması durumunda zaman kaybetmeden Perpa Bilgisayar Servisi’ne başvurmalısınız. Bilgisayarınız ile ilgili kendiniz kesinlikle bir işlem yapmamalısınız. Aksi takdirde hem bilgisayarınızın daha büyük problemler yaşamasına neden olursunuz hem de küçük ücretlerle çözülebilecek bir sorunu büyük maliyetler ile karşılamak zorunda kalırsınız. O halde daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizi arayarak hizmet almaya başlayın!

 


Microsoft Surface Pro 4 Ekran Değişimi

Günlük hayatta sürekli yanımızda kullandığımız laptop ve notebook cihazların bazı durumlarda ekranları çatlamakta hatta kırılmaktadır.
Bu yüzden servisimizde yaklaşık 3 saat gibi bir sürede laptop ekran değişimi yapılmakta olup takılan ekranlar için garanti verilmektedir.

Laptop ekran değişimi işlemini gözünüzün önünde ve sadece 2′ Saat içinde gerçekleştirilmektedir.
İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 2′ Saat içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

 


Microsoft Surface Pro 4 için Adaptör ve Şarj Cihazı

Laptop ve Notebook cihazlarınız için batarya ve adaptörün sağlıklı çalışıyor olması bilgisayar açısından oldukça önemlidir.
Bu sebeple bozuk olan adaptörün tamir edilmesi veya değişmesi, oluşabilecek elektriksel sorunların önüne geçmekte ve daha büyük masraflardan kaçınmak için ertelenmemesi gereken bir problemdir.
Servisimizde Laptop adaptör çeşitleri, Notebook adaptör fiyatları hakkında bilgi alabilir, bütçenize en uygun seçimi uzman teknisyenlerimiz ile yapabilirsiniz.


Microsoft Surface Pro 4 Bilgisayar Batarya – Pil Değişimi

Laptopların dışarıda priz bulunmayan ortamlarda uzun süre kullanımında önemli role sahip batarya çeşitleri firmamızda sürekli stoklarda bulunmaktadır.
Ayrıca Orjinal ve A kalite muadil imkanlarıyla farklı bütçelere göre de, batarya fiyatları, laptop batarya fiyatları çeşitleri hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 


Microsoft Surface Pro 4 için Harddisk – Ssd Değişimi

Bilgisayarlarda harddiskler hafıza ve veri işleme görevi görmektedir.
Günümüzde yeni nesil ssd harddiskler hızlı veri yazma ve okuma değerleri sayesinde çok ilgi çekmektedir.
Servisimizde harddisk-hdd değişimi, harddisk fiyatları veya hdd harddiskten ssd hardiske geçiş hakkında yardım alabilirsiniz.

 

Microsoft Surface Pro 4 Ekran Titremesi Sorunu Çözümü

Microsoft Surface Pro 4 te kronik Arıza olan ekran Titremesinin de Sorununu Çözdük. Sorununuza Çözüm için bize ulaşmanız yeterlidir.

 

 

 

 

Bize Ulaşın (Perpa Bilgisayar Servisi)

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.