Apple Telefon Tablet & Mac Teknik Servisi

Apple Telefon Tablet & Mac Teknik Servisi

Apple Telefon Tablet & Mac Teknik Servisi

 

Perpa Bilgisayar Servisi olarak Apple marka cep telefonları, Notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Akıllı telefonların yanı sıra notebook ve tabletler de çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 

Apple Teknik Servis

Apple marka cep telefonunuz, notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Apple marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız Apple teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Apple Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

APPLE cep telefonu anakart tamiri, APPLE cep telefonu elektronik parçaların onarımı, APPLE cep telefonu lcd ekran tamiri, APPLE cep telefonu şarj soketi tamiri, APPLE cep telefonu dokunmatik ekran tamiri, APPLE cep telefonu tuş takımı değişimi, APPLE cep telefonu şifre kırılması, APPLE cep telefonu işletim sistemi kurulması, APPLE cep telefonu android güncellemesi gibi akıllı telefonlarda karşımıza çıkan sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözülmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan APPLE tablet dokunmatik ekran tamiri, APPLE tablet şarj soketi tamiri, APPLE tablet anakart tamiri, APPLE tablet elektronik parçaların tamiri, APPLE tablet adaptör tamiri, APPLE tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de Apple teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

APPLE notebook anakart tamiri, APPLE notebook elektronik parçaların onarımı, APPLE notebook BİOS güncellemesi, APPLE notebook ekran tamiri, APPLE notebook şarj soketi tamiri, APPLE notebook RAM değişimi, APPLE notebook klavye tamiri, APPLE notebook LCD kablo değişimi, APPLE notebook işlemci değişimi, APPLE notebook parça değişimi, APPLE notebook işletim sistemi kurulması, APPLE notebook virüs temizlemesi, APPLE notebook sürücü ve driver yüklenmesi, APPLE notebook florasan değişimi, APPLE notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Apple teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.