Arnavutköy Notebook Tamiri

Arnavutköy Notebook Tamiri

Arnavutköy Notebook Tamiri

Notebook Tamiri

Arnavutköy Notebook Servisi, Arnavutköy Notebook Tamiri

Ücretsiz Arıza Tespit ve Güvenilir Hizmet İle Her Marka Notebook, Laptop, Netbook, Tablet Bilgisayar, Masaüstü, All-İn-One Tamirini Yapmaktayız.

Perpa Bilgisayar Servisi Marka Bağımsız olarak Her Marka ve Modele Servis Sağlamaktadır.

Laptop Tamir ve servis alanında tüm yenilikleri takip etmektedir. Çözüm sağlanan tüm aşamaları sizlere ulaştırmaktadır. Laptop tamirlerinde uzman ekibimiz tarafından müdahale edilmektedir. Tamir esnasında kullanılan yedek parçalarımız orijinal ürünlerdir. Servisimizde yapılan tüm hizmetler Garantilidir.

Arnavutköy Notebook Hdd Tamiri , Arnavutköy Notebook Menteşe Tamiri , Arnavutköy Notebook Cover Tamiri , Arnavutköy Notebook Çerçeve Tamiri, Arnavutköy Notebook Kasa Tamiri, Arnavutköy Notebook Klavye Tamiri ve Değişimi, Notebook Panel Tamiri , Arnavutköy Notebook Ekran Tamiri ve Değişimi, Arnavutköy Notebook Soket Tamiri , Notebook Besleme Tamiri , Notebook Fan Tamiri , Arnavutköy Notebook Chipset Değişimi, Arnavutköy Notebook Ekran Kartı Tamiri , Notebook Ene Entegre Tamiri , Notebook Eprom Entegre Tamiri , Arnavutköy Notebook Anakart Tamiri , Notebook Usb Tamiri , Notebook Bios Güncelleme ve Yenileme , Arnavutköy Notebook Wireless Kart Tamiri , Arnavutköy Notebook Hoparlör Tamiri , Notebook Ses Kartı Tamiri , Arnavutköy Notebook TouchPad Tamiri , Notebook Optik Sürücü – Bluray Tamiri , Kuzey-Güney Köprü Tamiri ,Arnavutköy Notebook Ram Değişimi

Arnavutköy Güvenlik Sistemleri Kurulum Montaj ve Tamiri , Ps3-Ps4 , Wii , Xbox , Yazıcı Tamiri , Fax Tamiri , Fotokopi Tamiri , Sarf Malzeme , Oem Ürünler , Lcd-Led Tv Tamiri , Dvd – Bluray Tamiri ,  Projeksiyon Tamiri , Ofis ve Büro Makineleri Tamiri , Barkod Yazıcı ve Barkod Okuyucu , Yazarkasa ve Verifone Pos Makinesi Satışını ve Servisini Yapmaktadır.

Arnavutköy Asus, Arnavutköy Dell, Arnavutköy Toshiba, Arnavutköy Lenovo, Arnavutköy Casper, Arnavutköy Exper, Arnavutköy Samsung, Arnavutköy Sony, Arnavutköy Hp, Arnavutköy Acer, Arnavutköy PackardBell, Arnavutköy Monster, Arnavutköy Datron, Arnavutköy AlienWare, Arnavutköy eMechines, Arnavutköy Vaio, Arnavutköy Lg, Arnavutköy MSI, Arnavutköy Fujitsu-Siemens, Arnavutköy IBM, Arnavutköy Compaq, Arnavutköy BenQ, Arnavutköy Crea, Arnavutköy Vestel, Arnavutköy Beko, Arnavutköy Arçelik, Arnavutköy Nec, Arnavutköy Gateway,  Aidata, Arnavutköy Sharp, Arnavutköy Keysmart, Arnavutköy Gbox, Arnavutköy Apc

Arnavutköy Notebook Tamiri

Notebook Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartları arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan , bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde Notebook tamir servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Notebooklarda ekran kartı arızası genelde aşırı ısınmaktan kaynaklanmaktadır. Isınmanın kaynağı ise ya soğutucu fanların tıkalı olması yada Notebookların yatak, yastık ve kanepe gibi eşyaların üzerinde sıklıkla kullanılmasıdır. Laptop ekran kartı arızası ile karşı karşıya kalmamak için belirli periyotlarda Notebooklarınızın soğutucu fanlarının bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kullanım için sorun teşkil etmiyorsa Notebook altı soğutucu fanlarında kullanılması tavsiye edilir.

Laptop Anakart Tamiri

Notebook Anakart’ları üzerlerindeki binlerce devreden oluşmaktadır ve bu devreleri tamamlayan mosfedler, çipsetler, besleme üniteleri gibi elektronik parçalar bulunmaktadır.
Yüksek (dengesiz) voltaj , Notebook anakartlarına sıvı teması , oksitlenme , dış etkenler ve darbeler , aşırı ısınma gibi etkenler ile Laptoplarınıza anakart arızası vermektedir.
Bir diğer arıza ise Notebook şarj soketi arızasıdır. Bu arızanın %90 sebebi ise Notebook şarja takılı iken yan çevrilmesi, darbe almasıdır.
Yukarıda belirttiğim arızalar ile karşılaşılması durumunda Notebook tamiri bölümümüz ile irtibata geçerek arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

Notebook Menteşe ve Kasa Arızaları (Kırıkları)

Perpa Bilgisayar Servisiolarak Notebooklarınızda meydana gelen kırılma ve çatlamaları firma bünyesinde onarıyor ya da yedek parçalarımız arasında mevcut ise bire bir aynısı ile değiştiriyoruz.

NOTEBOOK TAMİRİ VE BAKIM

Notebook arızalarını 3 farklı bölüme ayırabiliriz. Elektronik, yazılımsal ve kasa sorunları. Notebooklarda elektronik aksam arızalarında genelde Notebook anakartlarında meydana gelmektedir. Buda anakart üzerinde çip arızası, elektronik devre arızası veya soket arızası olabilir. Genellikle Notebooklarda aşırı ısınmadan dolayı çip arızaları meydana gelmektedir. Bu tarz arızalarda Notebook profesyonel Notebook tamiri yapılmadan kurtarılamaz

Notebooklarda ki bu aşırı ısınmayı önlemenin yolları:

Notebook kesinlikle halı, yatak, yastık veya koltuk gibi eşyaların üzerinde kullanmamak

Notebook altına mutlaka Notebook altı soğutucu kullanınız.

Notebook ortalama 6 ayda bir iç bakımını mutlaka yaptırınız

Arnavutköy Notebook Servisi

[pwebcontact id=1]

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Okmeydanı/ İSTANBUL Perpa Bilgisayar Servisi Metin KARSLIOĞLU

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.