Asus f3J Notebook Ekran Kartı Çip Tamiri

Asus f3J Notebook Ekran Kartı Çip Tamiri

Asus f3J Notebook Ekran Kartı Çip Tamiri

Asus firmasının ürettiği F3J serisinin kronik arızası ekran kartı arızasıdır.Asus f3J kullanıcıların notebooklarında görüntü gelmeme gibi şikayetleri mevcuttur.

Asus f3J Notebook Ekran Kartı Çip Tamiri Nasıl Yapılır?

Ekran kartı chip(çip) tamiri yapılabilmesi bga makinası gereklidir.Bu serilerde notebookun üzerindeki kendi çipinin tamiri mümkündür.Fakat kalıcı ve uzun süreli sonuç alınamamaktadır.Notebookun üzerindeki eski cipin ısıtılması ve kalıplanması bu sorunu düzeltmeyecektir.Kalıcı ve uzun süreli sonuçlar almak için eski chip yerine yenisi takılmalıdır.Firmamızda bu seriler için orjinal ve sıfır chipset kullanılmaktadır.Yapılan tüm işlemler firmamız tarafından 6 ay garantilidir.Tamir süresi 1 iş günüdür.

Bazı teknik servisler bu arızada yanlış parçalara müdehale etmektedir.Tamir konusunda uzman olmayan kişilere/firmalara notebookunuzu emanet etmeyeniz.Aksi takdirde notebookunuz ciddi hasarlar alacaktır.Hatta yanlış müdehale sonucu notebookunuz kullanılmaz hale gelecektir.

Asus f3J Notebook Ekran Kartı Çip Tamiri için notebookumuzu size nasıl ulaştırabilirim?

Notebookunuzu kargo ile firmamıza gönderebilirsiniz.İşlem süreci size bildirilerek işlem yapılmaktadır.Ürün gönderilirken kargo ödemesi yapılarak gönderilmesi gerekiyor.

Firmamızda Notebook Tamiri İşlem Süreci

Firmamız, notebook tamiri hizmetinde bu alanda en iyi hizmet veren firmalar arasındadır.Tüm cihazlarınıza titizlikle müdehale edilmektir.Servisimizde bulunan personellerimiz notebook tamiri alanının en profesyonelleridir.Servisimizdeki notebook tamiri işleyişi aşağıdaki gibidir;

Ürün Kabul

Notebookunuz detaylı olarak incelendikten sonra iletişim bilgileriniz alınarak form açılmaktadır.Notebookunuza ait model, seri numarası yazıldıktan sonra yüzeysel kusurları eksikleri, ram bilgileri ve hdd bilgileri kabul formuna işlenmektedir.

Arıza Tespit

Notebookunuzun arızası her ne olursa olsun servisimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Doğru arıza tespit, firmamızında üzerinde durduğu en önemli aşamadır.

Arıza Hakkında Raporlama

Arıza tespit edildikten sonra size telefonla ve maille detaylı rapor sunulmaktadır.Bu raporda ilk olarak notebookunuzun arızası hangi parça ile alakalı olduğu, nedenin neler olabileceği yazmaktadır.Rapora ek olarak fiyat ve onarım sureci yazmaktadır.Özel bir durum olmadığı sürece, 12:00 ye kadar teslim edilen notebooklarınız raporlama-onay süreci-teslimi aynı gün yapılmaktadır..

Onay

Onarımı için onay verdiğiniz notebooklarınız hemen işleme alınmaktadır.Onarım sonrası tüm testleri yapıldıktan sonra teslim için bilgi verilmektedir.

Onay vermediğiniz notebooklarınız için hiçbir ücret ödemeden aynı şekilde teslim alabilirsiniz.

Garanti

Notebook tamiri ile alakalı yapılan tüm işlemler ve kullanılan parçalar servisimiz tarafından garantilidir.

  • Asus f3J Ekran karanlık.
  • Asus f3J Ekrana hiç görüntü gelmiyor.
  • Asus f3J Görüntü Gelip Bir Süre Sonra Gidiyor.
  • Asus f3J Görüntü  Bozuk
  • Asus f3J Ekranda çizgiler oluşuyor.
  • Asus f3J Elektirik geliyor.Fakat Görüntü Gelmiyor.
  • Hariciye görüntü veriyor.Fakat kendi ekranına görüntü vermiyor.

 

 

 

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

İletişim Hattı:

 

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.