Samsung Notebook Tamir Servisi

Samsung Notebook Tamir Servisi

Perpa bilgisayar Servisi ; Öncelikli olarak Notebook tamir, MacBook tamir, iMac tamir , All-in-One (AIO) bilgisayar tamiri ve bakımı konularında teknik servis hizmeti sunmaktadır. Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model bilgisayarın bileşen seviyesinde tamiri yapılmaktadır. Ayrıca tamir hizmeti verdiğimiz markaların, yedek parça ve sarf malzemeleri konusunda tüm Türkiye çapında uygun fiyatlar ve geniş bir ürün çeşidi sunmaktadır.

Çözüm var Sorun yok!

İhtiyacınıza uygun çözümlerle sorunlarınızı ortadan kaldıralım.

Hızlı, ekonomik & koruyucu bakım ücretsiz

Uzman ekibimiz, çeşitli arızalara anında müdahale edebilen ve tam donanımlı bir servis laboratuvarıyla hizmet sunmaktadır. Sadece notebook’unuzu tamir etmekle kalmayıp, aynı zamanda koruyucu bakım hizmetiyle cihazınızın tüm bakımlarını gerçekleştirerek onu ilk günkü performansına kavuşturuyoruz.

Bilgisayarınız belli bir süre kullanıldıktan sonra ısınma ve kapanma sorunları yaşayabilir, tamirat gerekebilir. Özellikle belirli bir yaşın üzerindeki bilgisayarlarınızda fanın düzgün çalışmaması sıkça karşılaşılan bir sorundur ve profesyonel bir müdahaleye ihtiyaç duyarlar. Bu noktada, Perpa bilgisayar Servisi’in sağladığı koruyucu bakım hizmeti sayesinde cihazlarınızı tamir ediyoruz ve bu hizmetimiz ücretsizdir

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  1. Deneyimli Uzmanlar: Notebook tamirinde uzmanlaşmış bir ekibimiz var. Sorunlarınızı hızlı bir şekilde teşhis eder ve çözeriz.
  2. Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Notebooklarınızı en kısa sürede tamir eder ve güvenle teslim ederiz.
  3. Yüksek Kaliteli Parçalar: Notebook tamiri için yalnızca orijinal ve yüksek kaliteli parçalar kullanırız. Böylece cihazınızın performansını ve dayanıklılığını koruruz.
  4. Rekabetçi Fiyatlar: Hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunarız. Müşterilerimize kaliteli bir tamir hizmeti sağlarken, cebinizi de düşünürüz

Paranızı boşa harcamayın, orijinal kullanın!

Notebook Adaptör

Tüm marka ve modellerde, orijinal ve muadil notebook adaptör, uygun fiyat garantisi.

Notebook Batarya / Pil

Tüm marka ve modellerde, orijinal ve muadil notebook batarya, uygun fiyat garantisi.

Notebook Klavye

Tüm marka ve modellerde, orijinal ve muadil notebook klavye, uygun fiyat garantisi.

Notebook Lcd Ekran / Panel

Tüm marka ve modellerde, orijinal ve muadil notebook lcd ekran, uygun fiyat garantisi.

Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.