Acer Laptop Tamiri

Acer Laptop Tamiri

Acer Laptop Tamiri – İstanbul ‘un En Deneyimli Notebook Servisi

Acer Laptop Tamiri konusunda tam donanımlı olan ve 15 yıllık bilgi ve birikime sahip firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça – 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Acer laptop tamiri

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Servisimize gelen Acer marka arızalı cihazın önce tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Acer Laptop Batarya, Adaptör, Klavye ve Tüm Ekran Çeşitleri Stoklarımızda

Acer Laptop ‘larda en çok değişim gerektiren Lcd EkranLed Ekran, Batarya (Pil), Klavye ve Adaptör çeşitleri stoklarımızda mevcuttur ve 1 yıl parça garantisi kapsamında ve en uygun fiyatlara satışını yapmaktayız.Acer laptop anakart tamiri

Acer Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Acer Laptopum hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem Acer laptop anakart tamir işlemidir.

Acer Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Acer Laptop Anakart Tamiri

Acer Laptop Ekran Kartı (Chipset) TamiriAcer laptop ekran kartı tamiri

Acer laptop ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa yapılacak olan işlem türüdür.

Acer Laptop ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Acer Laptop Ekran Kartı Tamiri

Acer Laptop Ekran Değişimi

Acer Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Acer notebooklarınızın ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değiştirmekteyiz.

Acer laptop ekran değişimiAcer Laptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Kırılmış Çatlamış ya da Sıvı Teması olmuş Acer Laptoplarınızın Ekran Değişim Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Acer Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Acer Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Acer laptop şarj soketi giriş yeri tamiriAcer Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Acer marka laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Acer Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri

Acer Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

  • Acer laptop anakart tamiri
  • Acer laptop anakart bga ve smd chipset tamiri
  • Acer laptop güney – kuzey chipset tamiri
  • Acer laptop ekran kartı tamiri
  • Acer laptop lcd ekran değişimi
  • Acer laptop led ekran değişimi
  • Acer laptop inverter tamiri
  • Acer laptop klavye değişimi
  • Acer laptop optik sürücü, dvd-rom değişimi
  • Acer laptop ram yükseltme
  • Acer laptop harddisk değişimi ve yükseltme
  • Acer laptop ses kartı tamiri
  • Acer laptop menteşe tamiri
  • Acer laptop veri yedekleme
  • Acer laptop veri kurtarma
  • Acer laptop usb port tamiri – değişimi
 • Acer laptop format işletim sistemi kurulumu

Acer laptop fan değişimi temizliğiFirmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerine Acer laptop tamir hizmeti vermektedir.

İstanbul ‘da bir çok Acer notebook servisi adı altında hizmet vermeye çalışan firmalar varken arızalı olan Acer cihazınızı bilmediğiniz güvenmediğiniz ellere bırakmayın. Özellikle bga chipset tamiri ya da değişim işlemlerinde ısıtma yöntemini çok basit şekilde yapmaktadırlar. Bu da anakartın tamamen bozulmasına neden olmaktadır.

Google ‘da Bizi Bulabileceğiniz Kelimeler

Acer laptop tamiri

Acer laptop tamiri ümraniye

Acer laptop hastanesi

Acer laptop tamiri istanbul

Acer notebook servisi

Acer laptop servisi

Acer leptop tamiri

Acer leptap tamiri

Acer notbuk tamiri

Acer laptop anakart tamiri

Acer laptop ekran kartı tamiri

[pwebcontact id=1]

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.