Asus Laptop Notebook Tamiri

Asus Laptop Notebook Tamiri

Asus Laptop Notebook Tamiri

 

 

Perpa Bilgisayar Servisi olarak Asus marka notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Kaliteli ürünler olmasına rağmen notebook ve tabletler çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

Asus Teknik Servis Politikamız

Asus marka notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Asus marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız Asus teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Asus Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

ASUS notebook anakart tamiriASUS notebook elektronik parçaların onarımıASUS notebook BİOS güncellemesiASUS notebook ekran tamiriASUS notebook şarj soketi tamiriASUS notebook RAM değişimiASUS notebook klavye tamiriASUS notebook LCD kablo değişimi, ASUS notebook işlemci değişimiASUS notebook parça değişimi, ASUS notebook işletim sistemi kurulmasıASUS notebook virüs temizlemesi, ASUS notebook sürücü ve driver yüklenmesi, ASUS notebook florasan değişimiASUS notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Asus teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan ASUS tablet dokunmatik ekran tamiriASUS tablet şarj soketi tamiriASUS tablet anakart tamiriASUS tablet elektornik parçaların tamiri, ASUS tablet adaptör tamiri, ASUS tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de Asus teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

 

 

 

Asus Laptop Tamiri

Asus Laptop Notebook Tamiri – Kasa Tamiri

Asus Laptop Notebook Tamiri – Anakart Tamiri

Asus Laptop Notebook Tamiri – Soket Tamiri

Asus Laptop Notebook Tamiri – Klavye Değişimi

Asus Laptop Notebook Tamiri – Adaptör ( Şarj Aleti ) Değişimi

Asus Laptop Notebook Tamiri – Chipset Tamiri

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.