Asus Notebook N555JK, N550JK, N550JX Tamiri

Asus Notebook N555JK, N550JK, N550JX Tamiri

Asus Notebook N555JK, N550JK, N550JX Tamiri

Asus Notebook Tamiri N555JK, N550JK, N550JX ve Daha Fazlası Kasa Tamiri, Anakart Tamiri, Ekran Değişimi

Asus Laptop Tamiri konusunda tam donanımlı olan ve 16 yıllık bilgi ve birikime sahip firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış asus laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça – 3 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

asus laptop tamiriNot: Bundan önce sadece teknik servis firmalarına (bayilerimize) hizmet veren firmamız 2017 yılı itibari ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerinde ki müşterilere de destek vermeye başlamıştır.

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Servisimize gelen asus marka arızalı cihazın önce tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Asus Laptop Batarya, Adaptör, Klavye ve Tüm Ekran Çeşitleri Stoklarımızda

Asus Laptop ‘larda en çok değişim gerektiren Lcd EkranLed Ekran, Batarya (Pil), Klavye ve Adaptör çeşitleri stoklarımızda mevcuttur ve 1 yıl parça garantisi kapsamında ve en uygun fiyatlara satışını yapmaktayız.asus laptop anakart tamiri

Asus Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Asus Laptopum hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem asus laptop anakart tamir işlemidir.

Asus Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Asus Laptop Anakart Tamiri Fiyatı 200-450 Tl dir.

 

Asus Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiriasus laptop ekran kartı tamiri

Asus laptop ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa yapılacak olan işlem türüdür.

Asus Laptop ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Asus Laptop Ekran Kartı Tamiri Fiyatı Sorunuz

 

Asus Laptop Ekran Değişimi

Asus Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; asus notebooklarınızın ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değiştirmekteyiz.

asus laptop ekran değişimiAsus Laptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Kırılmış Çatlamış ya da Sıvı Teması olmuş Asus Laptoplarınızın Ekran Değişim Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

 

Asus Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Asus Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

asus laptop şarj soketi giriş yeri tamiriAsus Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Asus marka laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

 

Asus Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri Fiyatı 100-180 Tl arasıdır.

Asus Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

  • asus laptop anakart tamiri
  • asus laptop anakart bga ve smd chipset tamiri
  • asus laptop güney – kuzey chipset tamiri
  • asus laptop ekran kartı tamiri
  • asus laptop lcd ekran değişimi
  • asus laptop led ekran değişimi
  • asus laptop inverter tamiri
  • asus laptop klavye değişimi
  • asus laptop optik sürücü, dvd-rom değişimi
  • asus laptop ram yükseltme
  • asus laptop harddisk değişimi ve yükseltme
  • asus laptop ses kartı tamiri
  • asus laptop menteşe tamiri
  • asus laptop veri yedekleme
  • asus laptop veri kurtarma
  • asus laptop usb port tamiri – değişimi
 • asus laptop format işletim sistemi kurulumu

 

asus laptop fan değişimi temizliğiFirmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerine asus laptop tamir hizmeti vermektedir.

İstanbul ‘da bir çok asus notebook servisi adı altında hizmet vermeye çalışan firmalar varken arızalı olan asus cihazınızı bilmediğiniz güvenmediğiniz ellere bırakmayın. Özellikle bga chipset tamiri ya da değişim işlemlerinde ısıtma yöntemini çok basit şekilde yapmaktadırlar. Bu da anakartın tamamen bozulmasına neden olmaktadır.

Asus Notebook Kasa Ve Menteşe Tamiri

Asus notebook kasa ve menteşe tamiri ; Diz üstü bilgisayarların yani laptop, Notebook gibi aletlerin plastik aksamlarından dolayı oluşan tahribatlar ve hasarlardan kaynaklanan sorunlar bulunmaktadır. Bu sorunların giderilmesi basit işlemler gibi görüsünde aslında çok zahmetli ve ustalık gerektiren işlemlerdir. Bu tamirler kasa değişmeden alt ve üst kasa onarımları yapılarak sonuca ulaştırılmaktadır. Bir diğer deyişle Asus Notebook Kasa Ve Menteşe Tamiri gerçekleşmektedir. Aynı araba kazası sonucu gerçekleşen hasarı onarmak için yapılan ince ayrıntılı detaylar içerisinde tamirler yapılmaktadır.

Yani Notebook’un daha iyi çalışması için yapılan bir çalışma olmaktadır. Cihazınızın hiçbir parçasına zarar gelmeyecek şekilde tüm parçaları dağıtılmaktadır. Ardından zarar gören kısım tespit edilmektedir. Tespit edilen parça tüm haliyle düzeltilmeye alınmaktadır. Eğer iç kısımda da herhangi bir hasar meydana gelmişse sadece iç kısımda işlem yapılmaktadır. Parçalar kesinlikle orjinaline en yakın haliyle sunulmaktadır. Yapılan her bir işlemin dışarıdan gözükmemesi için büyük bir itina ve titizlik gösterilmektedir. Notebookların menteşelerinde zaman içerisinde sertleşme göstermesi çok sık meydana gelmektedir. Bu sebepten dolayı da kasa kırılmaları çok sık görülebilmektedir. Yani menteşe sorunları olan Notebook’ların zaman içerisinde kasa kırılmasına ve bununla birlikte birçok problemi de arkasından getirmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden menteşe sorunu olup olmadığını sıkça kontrol etmek gerekmektedir. Kontrol dâhilinde sorun teşkil eden bir durum var ise Asus Notebook Kasa Ve Menteşe Tamiri yapılması için iletişime geçilmelidir.

                Asus Notebook Kasa Ve Menteşe Tamiri için işlem yapan tüm yetkili servisler olarak sorun gidermede garantili sonuçlar temin edilmektedir. Ürün teslim edilip onay verildiği takdirde en kısa süre içerisinde onarımı yapılmış ve garantili şekilde geri teslim edilmektedir. Yapılan her işlem yetkili servisler tarafından ücret karşılığında yapılmaktadır. Bu yüzden gerekli her önlem alınıp işlemlerin doğru ve titizlikle yapıldığına emin olunduktan sonra teslim kararı alınmaktadır. Garantili sonuç vermeyen ürünler için ise tekrar işlem yapılması ön görülmektedir. Gerekli tüm bilgiler toplandıktan sonra ve fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ürünün tamir işlemi gerçekleştirilmek adı altında sisteme alınıp üzerinde çalışmalar başlatılmaktadır.

asus laptop tamiri

asus laptop tamiri ümraniye

asus laptop hastanesi

asus laptop tamiri istanbul

asus notebook servisi

asus laptop servisi

laptop servisi

asus leptop tamiri

asus leptap tamiri

asus notbuk tamiri

asus laptop anakart tamiri

asus laptop ekran kartı tamiri

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.