Asus Notebook Tamir

Asus Notebook Tamir

Asus Notebook Tamir

 

Servisimizde tüm markalar için laptop (notebook, dizüstü, netbook) tamiri yapılır. Bilgisayar Teknik Servisimiz kargo yoluyla Türkiye geneline hizmet vermektedir.
Tamir sonrası müşteri memnuniyeti oranımız %100’e yakındır…

 

Donanımsal arızalarda, teknik servis atölyemizde notebook içerisindeki (Anakartınız, ram’iniz, sabit diskiniz, işlemciniz) elemanların teker teker testi yapılarak sorunu tespit edip, en kısa sürede en sağlam çözüm yolunu uyguluyoruz.

Yazılımsal arızalarda, (işletim sisteminin çökmesi, işletim sisteminin kararsız çalışması, virüs bulaşması, genel paket programlarla ilgili sorunlar vb.), teknik servis uzmanımız ofisinizde, evinizde veya Teknik Servis Atölyemizde yazılımlardan doğacak olan sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Tüm notebook modellerinin sürücü (driver) yazılımlarını eksiksiz yüklüyoruz.

Notebook Teknik Servisimiz aynı zamanda laptoplarınızın daha hızlı ve güvenilir olmaları için parçalarının yenilenmesi ve daha yeni teknoloji elemanlarla güçlendirmektedir.

Yıllardır kullandığınız laptopunuzun içerisine doluşan tozların 1-2 yıl içerisinde, notebook ekipmanlarının üzerinde bir tabaka yaratacak kadar pislenmesi sonucunda havalandırma sisteminin sağlıklı çalışmamasına ve bir süre sonra cihazdan ilginç ve can sıkıcı sesler çıkmasına neden olabilir. Teknik servis uzmanımız ayrıca Teknik Servis Atölyemize gelen her notebookun iç temizliğini de yapmaktadır.

Asus Notebook Anakart Tamiri

Asus Notebook Besleme Entegre Tamiri

Asus Notebook Ekran Entegresi Tamiri

Asus Notebook Şarj Soketi Tamiri

Asus Notebook Kasa Tamiri

Asus Notebook Menteşe Tamiri

Asus Notebook LCD Tamiri

Asus Notebook Harddisk Arızası ve Windows Kurulum

Asus Notebook Program Kurulumları

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

 

Bilgi Almak Teklif veya Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.