Asus ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Menteşe Tamiri

Asus ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Menteşe Tamiri

Asus ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Menteşe Tamiri

Asus ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Menteşe Tamiri Asus ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Menteşe Tamiri Dizüstü bilgisayarlarınızda ( notebook ) bulunan menteşe bölgesindeki tahribatlar sonucunda plastik aksamlara verilen hasarlardan kaynaklanan üst ve alt kasa kırılmalarının onarımlarını kasa değişmeden yapabilmekteyiz

Asus ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Menteşe Tamiri Nasıl Yapılır ?

Notebookun hiçbir parçasına zarar gelmeyecek şekilde komple dağılmakatadır. Ardından zarar gören kısımın tüm hatları düzeltilmektedir. Kırık olan kısmın orjinaliyle birebir ölçüleri alınmaktadır. Ölçüsü alınan kısma plastik solüsyon ile kasa kaynatılmaktadır. Kaynayan kasa soğuduktan sonra yüzeysel pütürleri düzeltilmektedir. En son olarak kasanın orjinaline en yakın renk ile üzeri boyanmaktadır. Eğer iç kısımdan vida yüzükleri hasar gördüyse, sadece iç k

ısımdan işlem yapılmaktadır. Yapılan işlem kesinlikle dışarıdan gözükmemektedir. Asus EEE ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Menteşe Tamiri ve Neden Kaynaklanır? Notebook kasalarının kırılması genelde dış etkenlere bağlıdır. Düşme, darbe alma gibi nedenlerdir. Bunun dışında notebookların menteşeleri zamanla sertleşmektedir. Buda kasa kırılmalarının en büyük sebebidir. Açıp kapamalarda notebookunuza aşırı yük uygulamaktadır. Bazı markalarda ise üretici hatası olarak değerlendirilebilir. AsusEEE ZENBOOK UX21A serisinde kronik olarak sıkça rastlanan bir arızadır.

AsusEEE ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Tamiri’nin Faydaları ?

Bir önceki başlığın içerisinde’de açıklama yaptığımız gibi kasa kırılmasının en büyük sebebi menteşelerin sertleşmesidir. Yani yeni kasa almanız hiçbir şey değiştirmeyecektir. Menteşe sorununuz giderilmezse yeni aldığınız kasa max. 3 ay sonra kırılacak. Kırık kasa ve menteşe ile uzun süre kullanılan notebooklar zaman geçtikçe diğer sorunları beraberinde getirecektir. Bu arızalar ekran kırılması, data kablosu kopması ve anakart ile menteşenin kısa devre yapması anakart‘ın komple yanmasını’da beraberinde getirecektir. Özellikle Asus ZENBOOK UX21A serisinde görülen bu sorun kullanıcılara çok fazla problem çıkarmıştır. Kasa değişimlerinin çok yüksek maliyetlere çıkması hem kullanıcının bütçesini zorlamakta hemde yedek parça bulunamadığı taktirde servis süresi uzamaktadır. Alternatif olarak profesyonel ekibimiz tarafından kasa tamiri yapılmakta, uygun fiyat kaliteli işçilik prensibimizle müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik çözüm sunmaktayız. AsusEEE ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Menteşe Tamiri İçin Size Nasıl Ulaştırabilirim? Perpa Asus Laptop Teknik Servisi, notebook’larınızı bize kargoyla ulaştırabilirsiniz. Ayrıca İstanbul sınırları içerisindeki notebook’larınızı adresinizden teslim alıyoruz. İşlem sonrası geri teslim ediyoruz.

Asus ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Menteşe Tamiri Ne kadar Sürüyor?

Servis süresi notebookunuz servisimize ulaştığı andan itibaren 1 gün sonra hazırlanmaktadır. Servisimiz tarafından kasa ve menteşe tamiri yapılan tüm notebooklarınızın ücretsiz olarak fan bakımı, işlemci macunu ve termal pedlerin yenilenmesi ÜCRETSİZ olarak yapılmaktadır. Perpa Asus Laptop Servisi olarak bütün Asus modelleri için tüm teknik servis hizmetini veriyoruz. Üstelik ücretsiz arıza tespiti farkı ile hizmetinizdeyiz! Perpa Asus Notebook için adaptör(şarj cihazı), batarya(pil), klavye(tuş takımı), ekran(lcd panel), menteşe, fan(soğutucu), data kablosu, invertör gibi tüm yedek parçarlarını servisimizden temin edebilirsiniz. <spanstyle=”color: #ff0000;”=””>PerpaAsus servisi olarak, notebook arızası tamiri servisi, onarımı, değişimi ve daha birçok sorununuzu GARANTİLİ olarak çözüyoruz. Perpa Asus Notebook Servisi olarak kasa menteşe tamiri için garanti ve işlem süreci ? Firmamızda yapılan tüm işlemler için 3-6 ay arasında garanti verilmektedir. Notebook‘unuz servisimize teslim edildiğinde aynı gün içerisinde ÜCRETSİZ arıza tespiti yapılarak tarafınıza bildirilecektir. Onay verdiğiniz takdirde işleme alınıp. Bir sonraki gün teslim edilecektir. Onay vermemeniz halinde hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Asus ZENBOOK UX21A Notebook Kasa Menteşe Tamiri fiyatı ne kadar?

Kasa menteşe tamirinde marka ve modelinizi servisimize bildirerek net tamir fiyatını alabilirsiniz. ” 2.senesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz” Asus Notebook için servisimizin diğer hizmetleri : AsusEEE ZENBOOK UX21A Notebook Anakart Tamiri (Elektirik gelmeme, elektrik kesme, aniden kapanma, görüntü gelmeme vb.) AsusEEE ZENBOOK UX21A Notebook Besleme Tamiri (Hiç elektrik gelmemesi, elektirik kesmesi veya kısa devre yapması) AsusEEE ZENBOOK UX21A Notebook Şarj Soketi Tamiri (Temassızlık, gidip gelme, şarj edip etmemesi, aşırı ısınması) AsusEEE ZENBOOK UX21AAA Notebook Sıvı Teması (Anakart tamiri ve temizliği yapılması gerekmektedir) AsusEEE ZENBOOK UX21A Notebook Ekran tamiri (Görüntü gelmeme, çizgilenme, renklerin bozulması, silik gelmesi) AsusEEE ZENBOOK UX21A Notebook Menteşe Tamiri (Menteşe değişimi ve onarımı) AsusEEE ZENBOOK UX21A Notebook Klavye (Değişimi, Eksik Tuş Tamamlama, Perpa Asus Notebook Klavye Tuşları Tamiri, Yapıştırma ve Değişimi) AsusEEE ZENBOOK UX21A Notebook Hoparlör (Ses gelmemesi, sesin gelip gitmesi, sesin kısık çıkması veya çızırtılı bozuk çalışması) AsusEEE ZENBOOK UX21A Notebook Usb Girişleri (Hiç görmemesi, elektrik gelip kesmesi, usb görüp tanımaması)

[pwebcontact id=1]

 

 

İletişim Hattı:

 

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.