Ataşehir Notebook Tamiri

Ataşehir Notebook Tamiri

Ataşehir Notebook Tamiri

Notebook Tamiri

Ataşehir Notebook Servisi, Ataşehir Notebook Tamiri

Ücretsiz Arıza Tespit ve Güvenilir Hizmet İle Her Marka Notebook, Laptop, Netbook, Tablet Bilgisayar, Masaüstü, All-İn-One Tamirini Yapmaktayız.

Perpa Bilgisayar Servisi Marka Bağımsız olarak Her Marka ve Modele Servis Sağlamaktadır.

Laptop Tamir ve servis alanında tüm yenilikleri takip etmektedir. Çözüm sağlanan tüm aşamaları sizlere ulaştırmaktadır. Laptop tamirlerinde uzman ekibimiz tarafından müdahale edilmektedir. Tamir esnasında kullanılan yedek parçalarımız orijinal ürünlerdir. Servisimizde yapılan tüm hizmetler Garantilidir.

Ataşehir Notebook Hdd Tamiri , Ataşehir Notebook Menteşe Tamiri , Ataşehir Notebook Cover Tamiri , Ataşehir Notebook Çerçeve Tamiri, Ataşehir Notebook Kasa Tamiri, Ataşehir Notebook Klavye Tamiri ve Değişimi, Notebook Panel Tamiri , Ataşehir Notebook Ekran Tamiri ve Değişimi, Ataşehir Notebook Soket Tamiri , Notebook Besleme Tamiri , Notebook Fan Tamiri , Ataşehir Notebook Chipset Değişimi, Ataşehir Notebook Ekran Kartı Tamiri , Notebook Ene Entegre Tamiri , Notebook Eprom Entegre Tamiri , Ataşehir Notebook Anakart Tamiri , Notebook Usb Tamiri , Notebook Bios Güncelleme ve Yenileme , Ataşehir Notebook Wireless Kart Tamiri , Ataşehir Notebook Hoparlör Tamiri , Notebook Ses Kartı Tamiri , Ataşehir Notebook TouchPad Tamiri , Notebook Optik Sürücü – Bluray Tamiri , Kuzey-Güney Köprü Tamiri ,Ataşehir Notebook Ram Değişimi

Ataşehir Güvenlik Sistemleri Kurulum Montaj ve Tamiri , Ps3-Ps4 , Wii , Xbox , Yazıcı Tamiri , Fax Tamiri , Fotokopi Tamiri , Sarf Malzeme , Oem Ürünler , Lcd-Led Tv Tamiri , Dvd – Bluray Tamiri ,  Projeksiyon Tamiri , Ofis ve Büro Makineleri Tamiri , Barkod Yazıcı ve Barkod Okuyucu , Yazarkasa ve Verifone Pos Makinesi Satışını ve Servisini Yapmaktadır.

Ataşehir Asus, Ataşehir Dell, Ataşehir Toshiba, Ataşehir Lenovo, Ataşehir Casper, Ataşehir Exper, Ataşehir Samsung, Ataşehir Sony, Ataşehir Hp, Ataşehir Acer, Ataşehir PackardBell, Ataşehir Monster, Ataşehir Datron, Ataşehir AlienWare, Ataşehir eMechines, Ataşehir Vaio, Ataşehir Lg, Ataşehir MSI, Ataşehir Fujitsu-Siemens, Ataşehir IBM, Ataşehir Compaq, Ataşehir BenQ, Ataşehir Crea, Ataşehir Vestel, Ataşehir Beko, Ataşehir Arçelik, Ataşehir Nec, Ataşehir Gateway,  Aidata, Ataşehir Sharp, Ataşehir Keysmart, Ataşehir Gbox, Ataşehir Apc

Ataşehir Notebook Tamiri

Notebook Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartları arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan , bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde Notebook tamir servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Notebooklarda ekran kartı arızası genelde aşırı ısınmaktan kaynaklanmaktadır. Isınmanın kaynağı ise ya soğutucu fanların tıkalı olması yada Notebookların yatak, yastık ve kanepe gibi eşyaların üzerinde sıklıkla kullanılmasıdır. Laptop ekran kartı arızası ile karşı karşıya kalmamak için belirli periyotlarda Notebooklarınızın soğutucu fanlarının bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kullanım için sorun teşkil etmiyorsa Notebook altı soğutucu fanlarında kullanılması tavsiye edilir.

Laptop Anakart Tamiri

Notebook Anakart’ları üzerlerindeki binlerce devreden oluşmaktadır ve bu devreleri tamamlayan mosfedler, çipsetler, besleme üniteleri gibi elektronik parçalar bulunmaktadır.
Yüksek (dengesiz) voltaj , Notebook anakartlarına sıvı teması , oksitlenme , dış etkenler ve darbeler , aşırı ısınma gibi etkenler ile Laptoplarınıza anakart arızası vermektedir.
Bir diğer arıza ise Notebook şarj soketi arızasıdır. Bu arızanın %90 sebebi ise Notebook şarja takılı iken yan çevrilmesi, darbe almasıdır.
Yukarıda belirttiğim arızalar ile karşılaşılması durumunda Notebook tamiri bölümümüz ile irtibata geçerek arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

Notebook Menteşe ve Kasa Arızaları (Kırıkları)

Perpa Bilgisayar Servisiolarak Notebooklarınızda meydana gelen kırılma ve çatlamaları firma bünyesinde onarıyor ya da yedek parçalarımız arasında mevcut ise bire bir aynısı ile değiştiriyoruz.

NOTEBOOK TAMİRİ VE BAKIM

Notebook arızalarını 3 farklı bölüme ayırabiliriz. Elektronik, yazılımsal ve kasa sorunları. Notebooklarda elektronik aksam arızalarında genelde Notebook anakartlarında meydana gelmektedir. Buda anakart üzerinde çip arızası, elektronik devre arızası veya soket arızası olabilir. Genellikle Notebooklarda aşırı ısınmadan dolayı çip arızaları meydana gelmektedir. Bu tarz arızalarda Notebook profesyonel Notebook tamiri yapılmadan kurtarılamaz

Notebooklarda ki bu aşırı ısınmayı önlemenin yolları:

Notebook kesinlikle halı, yatak, yastık veya koltuk gibi eşyaların üzerinde kullanmamak

Notebook altına mutlaka Notebook altı soğutucu kullanınız.

Notebook ortalama 6 ayda bir iç bakımını mutlaka yaptırınız

Ataşehir Notebook Servisi

[pwebcontact id=1]

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Okmeydanı/ İSTANBUL Perpa Bilgisayar Servisi Metin KARSLIOĞLU

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.