Dell Laptop Ekran Değişimi Notebook LCD Panel Tamir

Dell Laptop Ekran Değişimi Notebook LCD Panel Tamir

Dell Laptop Ekran Değişimi Notebook LCD Panel Tamir

Dell Laptop Ekran Değişimi Notebook LCD Panel Tamir

Dell Laptop Tamir Fiyatı

Dell Laptop Ekran Değişimi tarafımızca yapılmaktadır. Dell Notebook LCD Panel Tamiri PerpaBilgisayarServisi.com destek elemanları tarafından sağlanmaktadır. Dell laptop ekran değişimi genellikle ekranın kırılmasıyla söz konusudur. İnsanlar laptopların ekranlarını kolay kolay bozamazlar ve genellikle Dell laptop ekranları ekran ve klavye arasında kalan bir kulaklık veya ekran ile menteşe arasında kalan herhangi bir metal parça sayesinde kırılır.

Dolayısıyla Dell Laptop ile işiniz bittiğinde ve laptopunuzu kapatmak İstediğiniz zaman kesinlikle ve kesinlikle arasında kalan şeylere dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer ki buna dikkat etmezseniz Dell Notebook ekran kapattığınız esnada Dell laptop ekranınızı kırabilirsiniz. Tabi sonra hemen Google’a girip Dell laptop ekranım kırıldı diyerek araştırma yaparak bizi bulursunuz. Tabii ki masrafa girebilir ve bu masrafa girmeniz bizim açımızdan da üzüntü vericidir. Neden durup dururken ekranımız kırılsın ki. Sadece biraz dikkat! Maalesef şu anda genel olarak Hiç Kimse buna dikkat etmiyor ve insanlar çok sinirlendiği zaman hemen önündeki şeyi kırabiliyor genellikle insanların önünde bulunan şey ise Dell laptoplar oluyor.

Dolayısıyla Dell notebook ekran kolay kolay bozularak değişen bir parça değildir Dell ürünleri ise sağlamlığı ile bilinir ve ekranların tamamı genellikle kırılarak değişen bir parçadır. BilgisayarServisi.com olarak Bizler o kadar çok ekran değiştirdik ki bunların yüzde 99’u kırılma sonucunda değişim olmuştur ve anlam verememek le birlikte üzüntüyle karşıladığımız bir durumdur.

İnsanlar neden ekranları kırar ki? Ekran kırmak Aslında çok maliyetli olan bir durumdur fakat Bizler yerinde teknik servis hizmeti ile sorunlarınızı bizzat sizin adresinize gidererek ekranı orada değiştiriyoruz.

  • Dell Laptop Ekran Değişimi
  • Notebook LCD Panel Tamir Fiyatı
Bize Ulaşın (Perpa Bilgisayar Servisi)

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bir önceki yazımız olan Samsung Tablet Tamiri başlıklı makalemizde Samsung Tablet Anakart Tamiri, Samsung Tablet Ekran Değişimi ve Samsung Tablet Pil Değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın


Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.
%d blogcu bunu beğendi: