Dell Laptop Tamiri

Dell Laptop Tamiri

Dell Laptop Tamiri – İstanbul ‘un En Deneyimli Notebook Servisi

Dell Laptop Tamiri konusunda tam donanımlı olan ve 15 yıllık bilgi ve birikime sahip firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Dell laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça – 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Dell laptop tamiri

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Servisimize gelen Dell marka arızalı cihazın önce tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Dell Laptop Batarya, Adaptör, Klavye ve Tüm Ekran Çeşitleri Stoklarımızda

Dell Laptop ‘larda en çok değişim gerektiren Lcd EkranLed Ekran, Batarya (Pil), Klavye ve Adaptör çeşitleri stoklarımızda mevcuttur ve 1 yıl parça garantisi kapsamında ve en uygun fiyatlara satışını yapmaktayız.Dell laptop anakart tamiri

Dell Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Dell Laptopum hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem Dell laptop anakart tamir işlemidir.

Dell Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Dell Laptop Anakart Tamiri.

Dell Laptop Ekran Kartı (Chipset) TamiriDell laptop ekran kartı tamiri

Dell laptop ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa yapılacak olan işlem türüdür.

Dell Laptop ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Dell Laptop Ekran Kartı Tamiri Fiyatı.

Dell Laptop Ekran Değişimi

Dell Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Dell notebooklarınızın ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değiştirmekteyiz.

Dell laptop ekran değişimiDell Laptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Kırılmış Çatlamış ya da Sıvı Teması olmuş Dell Laptoplarınızın Ekran Değişim Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Dell Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Dell Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Dell laptop şarj soketi giriş yeri tamiriDell Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Dell marka laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Dell Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri.

Dell Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

  • Dell laptop anakart tamiri
  • Dell laptop anakart bga ve smd chipset tamiri
  • Dell laptop güney – kuzey chipset tamiri
  • Dell laptop ekran kartı tamiri
  • Dell laptop lcd ekran değişimi
  • Dell laptop led ekran değişimi
  • Dell laptop inverter tamiri
  • Dell laptop klavye değişimi
  • Dell laptop optik sürücü, dvd-rom değişimi
  • Dell laptop ram yükseltme
  • Dell laptop harddisk değişimi ve yükseltme
  • Dell laptop ses kartı tamiri
  • Dell laptop menteşe tamiri
  • Dell laptop veri yedekleme
  • Dell laptop veri kurtarma
  • Dell laptop usb port tamiri – değişimi
 • Dell laptop format işletim sistemi kurulumu

Dell laptop fan değişimi temizliğiFirmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerine Dell laptop tamir hizmeti vermektedir.

İstanbul ‘da bir çok Dell notebook servisi adı altında hizmet vermeye çalışan firmalar varken arızalı olan Dell cihazınızı bilmediğiniz güvenmediğiniz ellere bırakmayın. Özellikle bga chipset tamiri ya da değişim işlemlerinde ısıtma yöntemini çok basit şekilde yapmaktadırlar. Bu da anakartın tamamen bozulmasına neden olmaktadır.

Google ‘da Bizi Bulabileceğiniz Kelimeler

Dell laptop tamiri

Dell laptop tamiri ümraniye

Dell laptop hastanesi

Dell laptop tamiri istanbul

Dell notebook servisi

Dell laptop servisi

Dell leptop tamiri

Dell leptap tamiri

Dell notbuk tamiri

Dell laptop anakart tamiri

Dell laptop ekran kartı tamiri

[pwebcontact id=1]

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.