Hp 540 Notebook Kasa ve Menteşe Tamiri

Hp 540 Notebook Kasa ve Menteşe Tamiri

Hp 540 Notebook Kasa ve Menteşe Tamiri

Hp Notebook Tamiri Hp 540 ve Daha Fazlası Kasa Tamiri, Anakart Tamiri, Ekran Değişimi

Hp Laptop Tamiri konusunda tam donanımlı olan ve 16 yıllık bilgi ve birikime sahip firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Hp laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça – 3 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Not: Bundan önce sadece teknik servis firmalarına (bayilerimize) hizmet veren firmamız 2017 yılı itibari ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerinde ki müşterilere de destek vermeye başlamıştır.

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Servisimize gelen Hp marka arızalı cihazın önce tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Hp Laptop Batarya, Adaptör, Klavye ve Tüm Ekran Çeşitleri Stoklarımızda

Hp Laptop ‘larda en çok değişim gerektiren Lcd EkranLed Ekran, Batarya (Pil), Klavye ve Adaptör çeşitleri stoklarımızda mevcuttur ve 1 yıl parça garantisi kapsamında ve en uygun fiyatlara satışını yapmaktayız.

Hp Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Hp Laptopum hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem Hp laptop anakart tamir işlemidir.

Hp Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Hp Laptop Anakart Tamiri Fiyatı 150-200 Tl dir.

Hp Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri

Hp laptop ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa yapılacak olan işlem türüdür.

Hp Laptop ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Hp Laptop Ekran Kartı Tamiri Fiyatı Sorunuz

Hp Laptop Ekran Değişimi

Hp Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Hp notebooklarınızın ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değiştirmekteyiz.

Hp Laptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Kırılmış Çatlamış ya da Sıvı Teması olmuş Hp Laptoplarınızın Ekran Değişim Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Hp Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Hp Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Hp Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Hp marka laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Hp Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri Fiyatı 100-120 Tl arasıdır.

Hp Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

 • Hp laptop anakart tamiri
 • Hp laptop anakart bga ve smd chipset tamiri
 • Hp laptop güney – kuzey chipset tamiri
 • Hp laptop ekran kartı tamiri
 • Hp laptop lcd ekran değişimi
 • Hp laptop led ekran değişimi
 • Hp laptop inverter tamiri
 • Hp laptop klavye değişimi
 • Hp laptop optik sürücü, dvd-rom değişimi
 • Hp laptop ram yükseltme
 • Hp laptop harddisk değişimi ve yükseltme
 • Hp laptop ses kartı tamiri
 • Hp laptop menteşe tamiri
 • Hp laptop veri yedekleme
 • Hp laptop veri kurtarma
 • Hp laptop usb port tamiri – değişimi
 • Hp laptop format işletim sistemi kurulumu

Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerine Hp laptop tamir hizmeti vermektedir.

İstanbul ‘da bir çok Hp notebook servisi adı altında hizmet vermeye çalışan firmalar varken arızalı olan Hp cihazınızı bilmediğiniz güvenmediğiniz ellere bırakmayın. Özellikle bga chipset tamiri ya da değişim işlemlerinde ısıtma yöntemini çok basit şekilde yapmaktadırlar. Bu da anakartın tamamen bozulmasına neden olmaktadır.

Hp Notebook Kasa Ve Menteşe Tamiri

Hp notebook kasa ve menteşe tamiri ; Diz üstü bilgisayarların yani laptop, Notebook gibi aletlerin plastik aksamlarından dolayı oluşan tahribatlar ve hasarlardan kaynaklanan sorunlar bulunmaktadır. Bu sorunların giderilmesi basit işlemler gibi görüsünde aslında çok zahmetli ve ustalık gerektiren işlemlerdir. Bu tamirler kasa değişmeden alt ve üst kasa onarımları yapılarak sonuca ulaştırılmaktadır. Bir diğer deyişle Hp Notebook Kasa Ve Menteşe Tamiri gerçekleşmektedir. Aynı araba kazası sonucu gerçekleşen hasarı onarmak için yapılan ince ayrıntılı detaylar içerisinde tamirler yapılmaktadır.

Yani Notebook’un daha iyi çalışması için yapılan bir çalışma olmaktadır. Cihazınızın hiçbir parçasına zarar gelmeyecek şekilde tüm parçaları dağıtılmaktadır. Ardından zarar gören kısım tespit edilmektedir. Tespit edilen parça tüm haliyle düzeltilmeye alınmaktadır. Eğer iç kısımda da herhangi bir hasar meydana gelmişse sadece iç kısımda işlem yapılmaktadır. Parçalar kesinlikle orjinaline en yakın haliyle sunulmaktadır. Yapılan her bir işlemin dışarıdan gözükmemesi için büyük bir itina ve titizlik gösterilmektedir. Notebookların menteşelerinde zaman içerisinde sertleşme göstermesi çok sık meydana gelmektedir. Bu sebepten dolayı da kasa kırılmaları çok sık görülebilmektedir. Yani menteşe sorunları olan Notebook’ların zaman içerisinde kasa kırılmasına ve bununla birlikte birçok problemi de arkasından getirmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden menteşe sorunu olup olmadığını sıkça kontrol etmek gerekmektedir. Kontrol dâhilinde sorun teşkil eden bir durum var ise Hp Notebook Kasa Ve Menteşe Tamiri yapılması için iletişime geçilmelidir.

                Hp Notebook Kasa Ve Menteşe Tamiri için işlem yapan tüm yetkili servisler olarak sorun gidermede garantili sonuçlar temin edilmektedir. Ürün teslim edilip onay verildiği takdirde en kısa süre içerisinde onarımı yapılmış ve garantili şekilde geri teslim edilmektedir. Yapılan her işlem yetkili servisler tarafından ücret karşılığında yapılmaktadır. Bu yüzden gerekli her önlem alınıp işlemlerin doğru ve titizlikle yapıldığına emin olunduktan sonra teslim kararı alınmaktadır. Garantili sonuç vermeyen ürünler için ise tekrar işlem yapılması ön görülmektedir. Gerekli tüm bilgiler toplandıktan sonra ve fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ürünün tamir işlemi gerçekleştirilmek adı altında sisteme alınıp üzerinde çalışmalar başlatılmaktadır.

Hp laptop tamiri

Hp laptop tamiri ümraniye

Hp laptop hastanesi

Hp laptop tamiri istanbul

Hp notebook servisi

Hp laptop servisi

HP laptop servisi

Hp leptop tamiri

Hp leptap tamiri

Hp notbuk tamiri

Hp laptop anakart tamiri

Hp laptop ekran kartı tamiri

[pwebcontact id=1]

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.