iPad Air Tamir

iPad Air Tamir

iPad Air Tamir

iPad Air bir bilgisayarda tüm beklentilerinizi karşılıyor.iPad Air ince, hafif olmasından dolayı pilide uzun süre gitmektedir.iPad Air kullanıcıları tarafından çok tercih edilmesinin en önemli sebeplerindendir.

iPad Air çok talep edilemesiyle beraberinde tamir isteği hizmetinide beraberinde getirmiştir.iPad Air Tamir yapmak oldukça zordur.Nedeni ise yüksek mühendislik işlemiyle yapılan, çok ince tasarımı ve iç kısmında kullanılan malzemelerdir.Diğer iPad modellerine göre oldukça hassas davranmalısınız.İlk olarak dokunmatik öncamı açarak işe başlamalısınız.Bu işlem esnasında çok fazla hassas davranmalısınız.Dokunmatik çıkartıldıktan sonra anakart + batarya + kasa ‘yı tutan özel yapıştırıcı silikonları sökmeniz gereklidir.Bu işlem esnasında kesinlikle torna vida vb. aletleri kullanmayınız.Aksi takdirde anakartınız ciddi hasarlar görecektir.En ufak bir hata anakartı değiştirmenize yol açacaktır.Tamir konusunda en önemli olan kısım ise bataryadır.Tereddüt ediyorsanız kesinlikle müdehale etmeyiniz.Aksi takdirde can güvenliğinizi tehlikeye atabilirsiniz.Eğer bu işlemler için belli bir tecrübeniz ve gerekli ekipmanlarınız yoksa kesinlikle müdehale etmemenizi öneririz.Düşük maliyetlerde profesyonel servislerden destek alabilirsiniz.Bilinçsiz müdehale sonucu hem iPadiniz kullanılmaz hale gelecek.Hemde çok yüksek maliyetler çıkacaktır.

Firmamız bu işlemleri en uygun fiyat garantisi ile iPad destek hizmeti sağlamaktadır.Sizinde iPad Air Tamir hizmetine ihtiyacınız varsa, firmamızdan arıza ve ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Hizmet isteği almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.Aynı zamanda bize info@perpabilgisayarservisi.com veya 0507 025 18 08 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Servis personellerimiz size gerekli bilgiyi en hızlı sürede vereceklerdir.

  • iPad Air anakart, ekran veya dokunmatik tamiri ne kadar sürer?

Eğer servisimize teslim ettiğiniz iPad Airınız için ekran veya dokunmatik değişmesi gerekiyorsa, bu işlem minimum 1 – maxsimum 2 gün sürecektir.Bu işlem yapıldıktan sonra iPadiniz ilk günki gibi olacaktır. Anakart arızalarında ise arızalı parça ve servis durumuna gore sure verilmektedir.Anakart tamirleri aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.

  • iPad Air batarya tamiri ne kadar sürer?

Eğer servisimize teslim ettiğiniz iPadiniz için pil değişmesi gerekiyorsa, bu işlem minimum 1 – maxsimum 2 gün sürecektir.Bu işlem yapıldıktan sonra iPadiniz ilk günki gibi olacaktır. Anakart arızalarında ise arızalı parça ve servis durumuna gore sure verilmektedir.Anakart tamirleri aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.

iPadinize ait arızalı parçanın onarımı için ”ipad tamir fiyaları” bölümünden öğrenebilirsiniz.

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.