iPad Dokunmatik Ekran Değişimi

iPad Dokunmatik Ekran Değişimi

Dokunmatik (Touchpad) Cam Değişimi

 

iPad Dokunmatik (Touchpad) Değişim

 

iPad 2,iPad 3,iPad 4,iPad Mini,iPad Air

Dokunmatik (Touchpad) Ekran değişimi,mevcut ipad cihazlarının kırılma,çatlama,dokunmatik işlevinin yitirilmesi sonucunda,yeni sıfır ipad dokunmatik ekran (touch screen) ile değiştirilmesi işlemidir. İpad ekranları gerçekten muhteşem tasarlanmıştır. Dokunmatik kalitesi kullanım sırasında sizlere yüksek kullanım kolaylığı,ve işlevsellik katmaktadır.Neredeyse dokunmadan algılayacak gibi,oldukça hassas algılama kabiliyetine sahiptir.Bu da ne kadar kaliteli olduğunu göstermektedir.Bunun için piyasada en çok tercih edilen tablet sınıfına girmektedir.Ayrıcalıklı bir ürün olan ipadler fiyatının hakkını fazlasıyla vermektedir.Biz firma olarak bir slogan geliştirdik; “iPad var , tablet var” kısaca bu cümle her şeyi açıkça özetliyor.

 

Yukarıda ki temsili resimde görüldüğü gibi ipad dokunmatiği kırılmış,parçalanmış durumda.Bu şekilde elimize ulaşan ipadin,dokunmatik camı özenle kasadan ayrılır,kasaya zarar vermeden çıkarılır,sonrasında tam uyumlu yeni ipad dokunmatik ekran ile değiştirilir.ipad 1,ipad 2 ,iPad 3,iPad 4 ve iPad Mini,iPad Air dokunmatiklerini değiştirebiliyoruz.İşlem sonrasında değiştirilen parça hiçbir problem olmadan çalışmaktadır.Fakat darbe sonucu kasanın yamulması,esnemesi dokunmatik camın tam oturmamasına neden olabilir.Firmamıza bu şekilde gelen cihazlar için gerekli açıklama sizlere yapılacaktır.

Dokunmatik kartının arızalı olması durumunda bu işlem farklı sonuçlanır.Dokunmatik kartı düşme,çarpma esnasında zarar görmüş ise ipad anakartının veya ilgili kartın tamiri gerekebilir.Düşük ihtimal olsa da böyle bir ihtimal de çıkabilir.

İpad dokunmatik camın değişme süresi,İstanbul Anadolu yakasında aynı gün içerisinde teslim, olarak firmamızca belirlenmiştir.Ekstra durumlarda teslim ertesi güne sarkabilir.Olasılıklar birbirine bağlı olduğu için bu gibi durumlar olabilir.Elimizden geldiğince çabuk ve eksiksiz şekilde teslimatı yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakası için 1 iş günü olarak teslim süresini belirledik,bu süre kargolama süresidir.Mağazamızdan teslim alırsanız aynı gündür.

 

Şehir dışından kargo ile gönderilen ipad cihazınız,1 iş günü içerisinde tekrar size kargo ile gönderilecektir.

İpad dokunmatik ekran (touchpad) değişim sonrası,eğer saydığımız durumlar haricinde sadece dokunmatik camı kırılmışsa,aynı ilk gün ki gibi eksiksiz ve stabil şekilde çalışacaktır.Değişim sonrası aşağıdaki temsili resimde ki gibi bir sonuç çıkarmaktayız.

 

 

Eğer kargo ile gönderi yapacaksanız adrese teslim olarak gönderi yapmanızı rica ederiz. Gönderi Bilgileri ister altta yazan ister İletişim Sayfamızda açık adresimize ulaşabilirsiniz.

 

[pwebcontact id=1]

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.