İstanbul Asus Servisi

İstanbul Asus Servisi

İstanbul Asus Servisi

Arızalı notebook larınız önce uzman teknik ekip tarafından incelenerek arıza tespit işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Verilen onay doğrultusunda en üst teknolojiye sahip teknik servisimiz tarafından onarım işlemi gerçekleştirilir.

 

Asus Laptop Servisi

Servisimizde tüm markalar için laptop (notebook, dizüstü, netbook) tamiri yapılır. Bilgisayar Teknik Servisimiz kargo yoluyla Türkiye geneline hizmet vermektedir.
Tamir sonrası müşteri memnuniyeti oranımız %100’e yakındır…

Donanımsal arızalarda, teknik servis atölyemizde notebook içerisindeki (Anakartınız, ram’iniz, sabit diskiniz, işlemciniz) elemanların teker teker testi yapılarak sorunu tespit edip, en kısa sürede en sağlam çözüm yolunu uyguluyoruz.

Yazılımsal arızalarda, (işletim sisteminin çökmesi, işletim sisteminin kararsız çalışması, virüs bulaşması, genel paket programlarla ilgili sorunlar vb.), teknik servis uzmanımız ofisinizde, evinizde veya Teknik Servis Atölyemizde yazılımlardan doğacak olan sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Tüm notebook modellerinin sürücü (driver) yazılımlarını eksiksiz yüklüyoruz.

Notebook Teknik Servisimiz aynı zamanda laptoplarınızın daha hızlı ve güvenilir olmaları için parçalarının yenilenmesi ve daha yeni teknoloji elemanlarla güçlendirmektedir.

Yıllardır kullandığınız laptopunuzun içerisine doluşan tozların 1-2 yıl içerisinde, notebook ekipmanlarının üzerinde bir tabaka yaratacak kadar pislenmesi sonucunda havalandırma sisteminin sağlıklı çalışmamasına ve bir süre sonra cihazdan ilginç ve can sıkıcı sesler çıkmasına neden olabilir. Teknik servis uzmanımız ayrıca Teknik Servis Atölyemize gelen her notebookun iç temizliğini de yapmaktadır.

Asus Notebook Anakart Tamiri

Asus Notebook Besleme Entegre Tamiri

Asus Notebook Ekran Entegresi Tamiri

Asus Notebook Şarj Soketi Tamiri

Asus Notebook Kasa Tamiri

Asus Notebook Menteşe Tamiri

Asus Notebook LCD Tamiri

Asus Notebook Harddisk Arızası ve Windows Kurulum

Asus Notebook Program Kurulumları

– Ekran kartında ve ana kartta meydana gelen sorunlar,
– Ekranda düşme sonucunda meydana gelen kırık ve çatlaklar olması,
– Şarj cihazının elektrik almaması,
– Klavyenin tuş kırılması,
– Gerekli chip değişimi,

– Fanlarda meydana gelen sorunlar konusunda eğitimli kadromuz ile birlikte önce sorunun ne olduğu ve nereden kaynaklandığını bularak daha sonra en doğru çözümü üretmek konusunda biz  ASUS servisi olarak iddialıyız.

Sizde cihazınızı değiştirmeye gerek kalmadan sağlam bir şekilde yeniden kullanmak ve ömrünü uzatmak istiyorsanız eğer ASUS servisinin eğitimli kadrosuyla tamir ve değişim işlemleri sonrasında yapılacak temizlik ve bakım ile hasarlı olarak vermiş olduğunuz cihazınızı kullanıma hazır olarak teslim alabilirsiniz.

Her türlü arıza ve bakım işlemleriniz için İstanbul’un birçok yerinden bize ulaşabilir ve vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ile ASUS servisi ayrıcalığını güven ile yaşayabilirsiniz.

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

 

Bilgi Almak Teklif veya Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.