İstanbul Tablet Tamiri(Ekran Değişimi – Anakart Tamiri)

İstanbul Tablet Tamiri(Ekran Değişimi – Anakart Tamiri)

İstanbul Tablet Tamiri(Ekran Değişimi – Anakart Tamiri)

APPLE IPAD TABLET EKRAN TAMİRİ

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Apple Tabletlerdeki ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

 

Firmamız  Perpa İstanbul Tablet Tamiri(Ekran Değişimi – Anakart Tamiri) desteği ve servisi alanında uzmanlaşmıştır.Servisimizde yapılan işlemler garantili ve uygun fiyat garantilidir.Servisimiz tamir ve servis hizmetinin dışında Siz değerli müşterilerimize yedek parça hizmeti sağlamaktadır. Firmamız tarafından ithalatı yapılan ürün grupları Yukarıdaki gibidir.

– İstanbul Tablet Tamiri(Ekran Değişimi – Anakart Tamiri) Apple Tabletinizin ekranımı kırıldı ne yapmalıyım?Apple Tablet Ekran Tamir

– İstanbul Tablet Tamiri(Ekran Değişimi – Anakart Tamiri) Apple Tabletinizin ekran görüntüsü çok um silik?
– İstanbul Tablet Tamiri(Ekran Değişimi – Anakart Tamiri) Apple Tabletinizin ekranımda renk bozukluğumu var?
– İstanbul Tablet Tamiri(Ekran Değişimi – Anakart Tamiri) Apple Tabletinizin ekranına sıvı mı döküldü ne yapmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken telefonla yada mail yoluyla bizimle iletişime geçmek ve adres kaydınızı bırakmak olacaktır eğer İstanbul içinde iseniz Apple Tabletinize uygun ekranı ile değişimi yapmaktadır. Eğer İstanbul dışından bize ulaşıyor iseniz Apple Tabletinizi paketlemeniz dâhilinde sözleşmeli kargo ile cihazınızı adresinizden aldırıyoruz ve Apple Tabletinizin ekran tamirini yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz.

İstanbul Tablet Tamiri(Ekran Değişimi – Anakart Tamiri)

Apple Tabletinizin ekranı kırıldı nasıl yapılır?

Apple Tabletlerin görüntü aktarma birimi olan Apple LCD ya da Apple Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz perpabilgisayarservisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz.
Apple Tablerlerin ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için Perpa Bilgisayar Servisine’ne getirebilirsiniz.

İstanbul Tablet Tamiri(Ekran Değişimi – Anakart Tamiri), Perpa Notebook Tamiri, Okmeydanı Notebook Tamiri, Perpa En ucuz Notebook, Perpa ucuz notebook servisi, Perpa Anakart Tamiri, Perpa en ucuz format, Perpa en ucuz Batarya, Perpa en ucuz adaptör, Perpa ucuz Notebook, Perpa Notebook Servisi, Perpa Notebook Bakımı, Perpa Notebook arıza, Perpa hp Notebook, Perpa Dell Notebook, Perpa Asus Notebook, Perpa Acer Notebook, Perpa Lenovo Notebook, Perpa Ibm Notebook, Perpa samsung Notebook, Perpa Toshiba Notebook, Perpa Sony Notebook

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi B Blok Mavi Avlu Kat. 8 No. 1240 Eras bilişim

Tel. 0(212) 320 18 81   Gsm: 0(507) 025 18 08    Gsm: 0(535) 514 26 23

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.