Lenovo G500 Kasa Onarımı ve Değişimi

Lenovo G500 Kasa Onarımı ve Değişimi

Lenovo G500 Kasa Onarımı ve Değişimi

 

LENOVO LAPTOP MENTEŞE KIRILMASI

Lenovo laptoplarda menteşe kırılması sonucu oluşan problemler ve kırılan menteşelerinizde onarım veya değişim yapılmaktadır. Kırılan menteşelerde lenovo laptopların estetik görünümü hiçbir şekilde bozulmadan ve yıpranmadan tecrübeli ekibimiz ve garantili işlemlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Genelde menteşenin kırılma sebebi olan menteşe sertleşmesi veya menteşenin aşırı gevşek hale gelmesi gibi sıkıntılar yaşıyorsanız hiç beklemeden Perpa Bilgisayar Servisinde Sorunlara çözüm bulabilirsiniz. firmamız sizlere sorunsuz ve sınırsız hizmet vermekten gurur duyar.

 

 

 

MENTEŞE TAKIMINIZIN DEĞİŞMESİ GEREKEN DURUMLAR

menteşe takımı, menteşe kasayı ayırıyor, kasa ile bitişme noktasından kırıldı, ekran dik durmuyor arkaya düşüyor,  sağ ve sol menteşe takımı, sol menteşe,  sağ menteşe, menteşe kırıldı, lenovo laptop menteşe değişimi, menteşe sertleşti, menteşe yerinden çıktı, lenovo laptop ekranı koptu, lenovo laptop ekran ikiye ayrıldı  gibi durumlarda menteşe değişimi yapılması gereke bilir.

Bir önceki yazımız olan Perpa Mac Tamiri & Kurulumu başlıklı makalemizde Bilgisayar Servisi, Format ve iPad Tamir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın


Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.
%d blogcu bunu beğendi: