Lenovo Laptop Notebook Tamiri

Lenovo Laptop Notebook Tamiri

Lenovo Laptop Notebook Tamiri

Perpa Bilgisayar Servisi olarak Lenovo marka notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Kaliteli ürünler olmasına rağmen notebook ve tabletler çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

Lenovo Teknik Servis Politikamız

Lenovo marka notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Lenovo marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız Lenovo teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Lenovo Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

LENOVO notebook anakart tamiriLENOVO notebook elektronik parçaların onarımıLENOVO notebook BİOS güncellemesiLENOVO notebook ekran tamiriLENOVO notebook şarj soketi tamiriLENOVO notebook RAM değişimiLENOVO notebook klavye tamiriLENOVO notebook LCD kablo değişimi, LENOVO notebook işlemci değişimiLENOVO notebook parça değişimi, LENOVO notebook işletim sistemi kurulmasıLENOVO notebook virüs temizlemesi, LENOVO notebook sürücü ve driver yüklenmesi, LENOVO notebook florasan değişimiLENOVO notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Lenovo teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan LENOVO tablet dokunmatik ekran tamiriLENOVO tablet şarj soketi tamiriLENOVO tablet anakart tamiriLENOVO tablet elektornik parçaların tamiri, LENOVO tablet adaptör tamiri, LENOVO tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de Lenovo teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

 

Lenovo Notebook Tamiri

 

Lenovo Laptop Notebook Tamiri – Kasa Tamiri

Lenovo Laptop Notebook Tamiri – LCD Ekran Değişimi

Lenovo Laptop Notebook Tamiri – Soket Tamiri

Lenovo Laptop Notebook Tamiri – Anakart Tamiri

Lenovo Laptop Notebook Tamiri – Klavye Değişimi

Lenovo Laptop Notebook Tamiri – Adaptör ( Şarj Aleti ) değişimi

Lenovo Laptop Notebook Tamiri – Temizliği ve Bakımı

 

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.