LG Notebook & Telefon Ekran Değişimleri

LG Notebook & Telefon Ekran Değişimleri

LG Notebook & Telefon Ekran Değişimleri

 

Perpa Bilgisayar Servisi olarak LG marka cep telefonları, notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Akıllı telefonların yanı sıra notebook ve tabletler de çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

LG Teknik Servis Politikamız

LG marka cep telefonunuz, notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. LG marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız LG teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

LG Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

LG cep telefonu anakart tamiriLG cep telefonu elektronik parçaların onarımıLG cep telefonu lcd ekran tamiriLG cep telefonu şarj soketi tamiri, LG cep telefonu dokunmatik ekran tamiriLG cep telefonu tuş takımı değişimiLG cep telefonu şifre kırılmasıLG cep telefonu işletim sistemi kurulmasıLG cep telefonu android güncellemesi gibi akıllı telefonlarda karşımıza çıkan sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözülmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan LG tablet dokunmatik ekran tamiriLG tablet şarj soketi tamiriLG tablet anakart tamiriLG tablet elektronik parçaların tamiriLG tablet adaptör tamiri, LG tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de LG teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

LG notebook anakart tamiriLG notebook elektronik parçaların onarımıLG notebook BİOS güncellemesiLG notebook ekran tamiriLG notebook şarj soketi tamiriLG notebook RAM değişimiLG notebook klavye tamiriLG notebook LCD kablo değişimiLG notebook işlemci değişimiLG notebook parça değişimiLG notebook işletim sistemi kurulmasıLG notebook virüs temizlemesi, LG notebook sürücü ve driver yüklenmesiLG notebook florasan değişimiLG notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da LG teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

LG Notebook Laptop – Anakart Tamiri

LG Notebook Laptop – Soket Tamiri

LG Notebook Laptop – Kasa Tamiri

LG Notebook Laptop – LCD Değişimi

LG Notebook Laptop – Klavye Değişimi

LG Notebook Laptop – Şarj Aleti ( Adaptör ) Değişimi

LG Notebook Laptop – Batarya Değişimi

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.