Notebook Menteşe Tamiri – Notebook Menteşe Değişimi

Notebook Menteşe Tamiri – Notebook Menteşe Değişimi

Notebook Menteşe Tamiri – Notebook Menteşe Değişimi

Notebook menteşe tamiri ve notebook  konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Acer , asus , casper , dell , exper , hp , lg , lenovo , samsung , sony vaio ve toshiba notebook & laptoplarınızın menteşe tamiri ve menteşe değişim işlemini en uygun fiyat altında yapmaktadır.

Laptop Menteşe kırılması sonucu çoğunlukla alt ve üst kasa kırılma ve çatlama sorunu da yaşanır. Böyle bir durumda kullanıcı menteşe sorununu fark eder etmez uzman bir laptop servisine götürüp daha farklı sorunlar çıkartmadan ilgili menteşenin değişimini veya onarımını istemelidir.

Kapak Açılmıyor Ne Yapmalıyım ?

Laptop kapağı açılmıyorsa bunun tek sebebi menteşelerin kırılması sonucu olma ihtimalidir. Bu durumda ya menteşe değişimi işlemli yapılır ya da kasa değişimi işlemine gidilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvenilir teknik servis firmalarına vermeniz bilgisayarınız için yerinde bir karar olacaktır.

 

Perpa Bilgisayar Servisi ekibi olarak teknik servis firmalarına vermiş olduğumuz hizmeti, şimdi de bireysel kullanıcılarımıza vermeye başladık.

 Laptop anakart  tamiri konusunda her türlü elektronik tamir işlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz.

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

İletişim Hattı:

 

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.