HTC Dokunmatik Ekran

HTC CEP TELEFONU DOKUNMATİK EKRAN TAMİRİ

HTC Dokunmatik Ekran

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

HTC Cep Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

 

 

HTC Desire 816 LCD Ekran ve Dokunmatik Beyaz1

– HTC Cep Telefonu ekranımı kırıldı ne yapmalıyım?HTC Cep Telefonu Ekranı Tamiri

– HTC Cep Telefonu ekran görüntüsü çok um silik?
– HTC Cep Telefonu ekranımda renk bozukluğumu var?
– HTC Cep Telefonu ekranına sıvı mı döküldü ne yapmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken telefonla yada mail yoluyla bizimle iletişime geçmek ve adres kaydınızı bırakmak olacaktır eğer İstanbul içinde iseniz HTC Cep Telefonunuzu uygun ekranı ile değişimi yapmaktadır. Eğer İstanbul dışından bize ulaşıyor iseniz HTC Cep Telefonunuzu paketlemeniz dâhilinde sözleşmeli kargo ile cihazınızı adresinizden aldırıyoruz ve HTC Cep Telefonun ekran tamirini yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz.

HTC Cep Telefonu ekranı kırıldı nasıl yapılır?

HTC Cep Telefonu görüntü aktarma birimi olan HTC LCD ya da HTC Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz Perpabilgisayarservisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz.
HTC Cep Telefonu ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için Perpa Bilgisayar Servisine ’ne getirebilirsiniz.

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

 

Gsm: 0 (507) 025 18 08

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir