Perpa Kamera Bakım

Perpa Kamera Bakım

Perpa Kamera Bakım

 

Kamera sistemi fiyatları genel olarak 3 farklı kategoridedir. Birinci kategori global marka dediğimiz Samsung, Pelco, Bosch gibi dünya markalarının olduğu segmenttir. Ürünler fiyat olarak pahalı sayılabilecek segmentte olsa da özellikle kritik noktalarda çok keskin ve net görüntü alabilirsiniz. Kamera sistemi için ödediğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alıyor olacaksınız.

İkinci kategoride, bu tarz global markalara ürün üreten gerçekten ciddi kalite süreçleri takip eden üreticilerin ürünleri gelmektedir. En ucuz değillerdir, fiyat pozisyonu orta segmentttir, ancak hem global marka ürünlere göre daha ekonomik, hemde çok yakın kaliteli sonuç vermektedir. Eğer bütçe limitliyse kesinlikle tercih edilmesi gereken ürünlerdir.

Üçüncü tip ürünler ise fiyatı minimize etmek için ciddi performans kaybı yaşnana ve en ucuz kamera sistemi grubudur. Eğer bu tarz bir kamera sistemi alacaksanız mutlaka güvenilir bir güvenlik firmasından danışmanlık almalısınız. Doğru yönlendirme ile bu segmentttede temel işi yapabilecek kamera sistemi oluşturmak mümkündür.

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.