LG Dokunmatik Ekran

LG CEP TELEFONU DOKUNMATİK EKRAN TAMİRİ

LG Dokunmatik Ekran

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

LG Cep Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

LG Dokunmatik Ekran
Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken telefonla yada mail yoluyla bizimle iletişime geçmek ve adres kaydınızı bırakmak olacaktır eğer İstanbul içinde iseniz LG Cep Telefonunuzu uygun ekranı ile değişimi yapmaktadır. Eğer İstanbul dışından bize ulaşıyor iseniz LG Cep Telefonunuzu paketlemeniz dâhilinde sözleşmeli kargo ile cihazınızı adresinizden aldırıyoruz ve LG Cep Telefonun ekran tamirini yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz.
-LG Dokunmatik Ekran Cep Telefonu ekranımı kırıldı ne yapmalıyım?
-LG Dokunmatik Ekran Cep Telefonu ekran görüntüsü çok um silik?
-LG Dokunmatik Ekran Cep Telefonu ekranımda renk bozukluğumu var?
-LG Dokunmatik Ekran Cep Telefonu ekranına sıvı mı döküldü ne yapmalıyım?

LG Cep Telefonu ekranı kırıldı nasıl yapılır?

LG Cep Telefonu görüntü aktarma birimi olan LG LCD ya da LG Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz Perpabilgisayarservisine.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz.
LG Cep Telefonu ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için Perpa Bilgisayar Servisine ’ne getirebilirsiniz.

 

[pwebcontact id=1]

 

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Tel: 0212 320 18 81

Gsm: 0 (507) 025 18 08

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir