Perpa Mac Tamiri & Kurulumu

Perpa Mac Tamiri & Kurulumu

Perpa Mac Tamiri & Kurulumu

MacBook Air Kurulum & Ekran Değişimi

Macbook Air ve  Macbook Pro bilgisayarlarınızla yaşadığınız sorunlara son veriyoruz.Bilgisayar servisimiz ile kaliteli onarımdan ödün vermeden Apple dizüstü bilgisayarınızı hızlı ve uygun bir şekilde tamir etmeyi garanti ediyoruz. Servisimize telim edilen her cihaza aynı özenle yaklaşıyoruz. Macbook tamirinde bilgisayarınızı mükemmel şekilde onardığımızdan emin olmak için çeşitli testler yapıyoruz.

 

 

 

 

 

Ekran Değişimi

Apple’ın üretmiş olduğu en narin ve ince bilgisayarı olan MacBook Air tüm bu narinliğinin yanında performans olarak ise diğer ince ve hafif olan bilgisayarlara göre performans olarak üstün bir bilgisayardır.

Çok ince ve hassas olan bir yapıya sahip olan MacBook Air Ekran larda ortaya çıkan sorunların sebepleri olarak, darbe sonrası oluşan MacBook Air ekran kırılması, MacBook Air ekran çatlama yada ekranda oluşan çizik problemleri ile birlikte MacBook Air Ekran Titremesi, ekran rengindeki kararma ve ekranda oluşan şeritlenme gibi sorunlar da karşımıza çıkmaktadırlar.

Servisimizde MacBook Air ekran değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Değişimi yapılan MacBook Air Ekran 1 yıl servis garantisindedir.

 

Adaptör Satışı, Klavye Değişimi

 

Bize Ulaşın (Perpa Bilgisayar Servisi)

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bir önceki yazımız olan iPhone iCloud Açma Fiyat Listesi başlıklı makalemizde iCloud Açma iPhone 5-5S, iCloud Kilidi Açma ve iPhone 6-6Plus hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın


Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.
%d blogcu bunu beğendi: