Perpa Notebook Tamir Merkezi

Perpa Notebook Tamir Merkezi

Perpa Notebook Tamir Merkezi

Notebook Servisi miz sizlere bu alanda hizmet verebilmek için oluşturulmuştur. Günümüzde masa üstü bilgisayar kullanımlarına nazaran daha çok Notebook kullanılmaktadır. Özen ve titizlikle kullanılması gereken cihazlarınızın en ufak olaylarda bile maddi hasarlara yol açabileceğini bilmeniz gerekmektedir. Sadece bununla kalmayarak girdiğiniz internet sitelerine bile dikkat etmelisiniz. İndirdiğiniz bir dosya bile bilgisayarınızın bozulmasına sebep olabilir.

Bu gibi durumlarda her hangi bir Notebook servisine değil, bizim gibi alanında uzman kadrosuyla sizlere Notebook tamiri hizmeti sunan Notebook servislerine başvurabilirsiniz. İşlerinde uzman olan Notebook servisimiz de bilgisayarınızın bütün tamirleri yapılacaktır. Biz firmamız olarak öncelikle şikâyetinizi dinleyerek bilgisayarınızın arızasını tespit ederiz. Bu konuda bizlere söyleyeceğiniz bütün bilgiler bizi daha çabuk çözümlere taşıyacaktır. Eğer ki sizin bu konuda bir fikriniz yoksa uzman Laptop servis elemanlarımız tarafından detaylı bir inceleme başlatılacaktır. Yapılacak olan aşamalar dâhilinde laptopunuzun arızası tespit edilerek hemen onarılmaya başlanacaktır. Notebook servis elemanlarımız arızanız ne olursa olsun 2 iş günü içerisinde arızanızı bulacak ve onarmadan önce sizlere danışacaktır. Çeşitli çözüm yolları varsa bunları size anlatacak, en ekonomik çözümü bulmanızı sağlayacaktır.

Notebooklarda Yaşanan başlıca arızalardan bahsetmek gerekirse; Notebook LCD ekran arızası, bu arıza sistematik olarak işlemci üzerindeki ekran kartınızdan kaynaklanmıyorsa, ekranınızdan kaynaklanıyordur. Kesinlikle yetkili olmayan kişilerin onarım çalışması yapması çok tehlikelidir. Notebook LCD arızasının giderilmesi için Laptop servislerine danışılmalıdır. Çok hassas olan LCD Ekranlar sizlere çok büyük hasarlar açabilirler bu sebeple bizim gibi Notebook LCD ekran konusunda Yetkili bir Laptop servisi olmayan ikinci kişilerden uzak durunuz. Bir diğer en çok yaşanan arıza ise bilgisayarınızın işletim sisteminin çökmesidir. Bu gibi durumlarda halkımız tarafından benimsenmiş olarak, bilgisayar kullanmayı bilen küçük akrabalarına format attırma işlemi yaptırmaktır. Hâlbuki ne kadar yanlış yaptıklarını bilmeden tutarsızca Notebooklarının gelecekleriyle oynarlar. Yanlış yapılacak bir format geri dönüşleri çok zor olan kayıplara neden olabilir. Bir başka bakış şekliyle kurulan işletim sistemi üzerine donanım parçalarınızın tam olarak tanıtma işlemi başarılı olmazsa, sizlerin bilgisayar kullanım kapasitenizi düşer ve benim bilgisayarım artık eskidi düşüncesine kapılmanıza sebep olur. Hâlbuki bilgisayarınızın hiç bir şeyi yoktur. Sadece Tanıtımları tam olarak yapılmayan donanım parçalarınız görevlerini tam olarak yerlerine getirmemektedir. Dediğimiz gibi bu da sizde bilgisayarım eskidi değiştirmem lazım psikolojisine hazırlamaktadır. Durduk yere yeni bir bilgisayar almanıza sebep olacaktır. Siz siz olun bilgisayarınızı Yetkili bir Notebook servisinde tamir ve onarım yaptırın.

Firmamız sizler için bütün ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Uzman kadrosu ve geniş ekip hacmi ile bütün arızalarınıza hizmet vermektedir. Notebook LCD ekran arızalarında uzman kadrosu ile sizlere yardım etmek için hazırdır. En zor arızalarınızdan en kolay arızalarınıza kadar sizleri yalnız bırakmayan Laptop servisinize ulaşmak için iletişim bilgilerimiz kullanabilirsiniz.

 

 

[pwebcontact id=1]

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Metin Karslıoğlu

Tel. 0(212) 222 33 01   Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.