Perpa Samsung Telefon & Notebook Teknik Servis

Perpa Samsung Telefon & Notebook Teknik Servis

Perpa Samsung Teknik Servis

 

Perpa Bilgisayar Servisi olarak Samsung marka cep telefonları, notebook ve tabletlerin teknik servis imkanını sunmaktayız. Yeni nesil akıllı telefonların kaliteleri tartışmaya kapalı olsa da oldukça hassas cihazlar oldukları da bir gerçek. Özellikle dokunmatik ekran, şarj soketi gibi birimleri arızaya meyilli. Akıllı telefonların yanı sıra notebook ve tabletler de çeşitli arızalar verebiliyor. Özellikle Notebooklar birçok farklı arıza ile kullanıcıya sorun çıkartabiliyor. Bu yüzden doğal olarak bir teknik servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Profesyonel ekibimiz ile cihazlarınızın arıza tespitini yapıp, tamirini titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirerek bu teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.

 

Samsung Teknik Servis

Samsung marka cep telefonunuz, notebookunuz ve tabletinizin arızası ile alakalı bize ulaştığınız an arıza kaydınız yapılarak, anlaşmalı olduğumuz kargo ile cihazınız bize 2 iş günü içerisinde ulaşır. Samsung marka cihazınız bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede arıza tespiti yapılarak, size arıza ve ücret hakkında bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrası verilen fiyat teklifini kabul ederseniz 3 iş günü içerisinde cihazınız Samsung teknik servisimiz tarafından tamir edilerek sizlere kargo ile ulaştırılır. Tamir sırasında ise kullanıcı her aşamada bilgilendirlir. Yapılan tamir sonrası sizlere garanti verilmektedir.

Samsung Teknik Servis tecrübeli kişilerin ellerinde cihazınızın tamir olmasını sağlamaktadır.

SAMSUNG cep telefonu anakart tamiri, SAMSUNG cep telefonu elektronik parçaların onarımı, SAMSUNG cep telefonu lcd ekran tamiri, SAMSUNG cep telefonu şarj soketi tamiri,SAMSUNG cep telefonu dokunmatik ekran tamiri, SAMSUNG cep telefonu tuş takımı değişimi, SAMSUNG cep telefonu şifre kırılması, SAMSUNG cep telefonu işletim sistemi kurulması, SAMSUNG cep telefonu android güncellemesi gibi akıllı telefonlarda karşımıza çıkan sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözülmektedir.

Bunun yanı sıra tabletlerde karşımıza çıkan SAMSUNG tablet dokunmatik ekran tamiri, SAMSUNG tablet şarj soketi tamiri, SAMSUNG tablet anakart tamiri, SAMSUNG tablet elektornik parçaların tamiri, SAMSUNG tablet adaptör tamiri, SAMSUNG tablet işletim sistemi kurulması gibi hizmetler de Samsung teknik servisimiz tarafından sizlere verilmektedir.

SAMSUNG notebook anakart tamiri, SAMSUNG notebook elektronik parçaların onarımı, SAMSUNG notebook BİOS güncellemesi, SAMSUNG notebook ekran tamiri, SAMSUNG notebook şarj soketi tamiri, SAMSUNG notebook RAM değişimi, SAMSUNG notebook klavye tamiri, SAMSUNG notebook LCD kablo değişimiSAMSUNG notebook parça değişimi, SAMSUNG notebook işletim sistemi kurulması, SAMSUNG notebook virüs temizlemesi, SAMSUNG notebook sürücü ve driver yüklenmesi,SAMSUNG notebook florasan değişimi, SAMSUNG notebook adaptör tamiri gibi notebook onarımları da Samsung teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.