Perpa Veri Kurtarma

Perpa Veri Kurtarma

Perpa Veri Kurtarma

 

Raid disk data kurtarma

Raid disk data kurtarma  Raid amacı nedir ?
Fazla kapasite ve data güvenliği sağlamak için 2 veya daha fazla harddiskin birleşiminden oluşan fazla kapasite ve güvenlik için oluşturulan sistem raid dir hangi raid sistemler daha güvenlidir diyorsanız mirror ve  raid 5 ten başlar  raid 10 olarak devam eder fazla kapasite fazla risk demektir raid sistemde yedek harddisk sayısı 3 veya 4 olursa daha güvenli olur hangi harddiskin nezaman bozulacağı belli olmuyor anlık bir hatalı kapatma veya elektrik kesilmesi her an sistemin çökmesi demektir.sas harddiskler daha uzun ömürlü çalışırlar sas hardisklerin serin ortamın oluşturulması gerekmektedir kendi sistemin güçlü fan sistemleri ile soğutulması gerekir sas harddisk 15000 rpm hızlarında çalıştıkları için çok ısınırlar soğutma sistemi iyi olmalıdır.

Seagate çizik harddisk

Seagate çizik harddisk Nedir ?  Fiziksel olarak darbe almış yere düşmüş harddisklerde kafa çarpma kırılmasında yüzey ciddi şekilde çizikler oluşturur anlık olarak gücün kapatılması gerekmektedir daha fazla harddisk bilgisayara takmayınız çalışırmı acaba diye zorlanması verilerin kurtarılmaz duruma gelmesidir
uzman bir kişiden yardım alınması gereklidir bizden bilgi alınız .
Resimde Gördüğünüz Gibi Çizilmiş Bir harddiskten veri kurtarma Başarısı Çok düşüktür yüzeydeki katman derin çizikler oluştuğunda pek yapılabilecek bir şey yoktur. çok az noktasal çizikler oluşan disklerde bile kurtarılması zordur her denemede yeni bir harddiskin çöp olması demektir.

Harddisk veri kurtarma

Harddisk Veri Kurtarma  Veri Kurtarma Merkezi  sabit disk sürücüleri ve IDE, EIDE, SATA, SAS ve SCSI sabit disk sürücüleri tüm markalar ve sunucular, Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarlar ve Notebook modelleri dahil olmak üzere işletim sistemlerine  kurtarma hizmeti vermektedir. bazı durumlarda kurtarma işlemi başarılı sonuç vermeye bilir.

Üzerine veri yazılması veya virüsten kaynaklanan sorunlar  fiziksel hasarlı  harddiskler
Yüzeysel hasar çizilmiş harddisklerden kurtarılmaz bu gibi sorunlar analiz edildikden sonra sonuç belli olur. Malzeme kullanımı gerekliyse müşteriye bilgi verilir. Donor disk bedeli alınır.

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Metin Karslıoğlu

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.