Samsung Galaxy N8010-N8005-N8000 Tablet Tamiri

Samsung Galaxy N8010-N8005-N8000 Tablet Tamiri

Samsung Galaxy N8010-N8005-N8000 Tablet Tamiri

 

Samsung Galaxy N8010 Tablet Tamiri

Samsung Tablet PC Ekran Tamiri

Samsung Tablet Tamiri

SAMSUNG TABLET PC EKRAN TAMİRİ

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Samsung Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

Samsung Tablet ekranı kırıldı, Samsung Tablet ekranı çizildi, Samsung Tablet ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün.  Samsung tablet ekran tamiri, Samsung ekran tamiri, Samsung ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Samsung Tablet PC Ekran Tamiri Ekranı Kırıldı Nasıl Yapılır?

Samsung Tabletların görüntü aktarma birimi olan Samsung LCD ya da Samsung Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz www.perpabilgisayartamiri.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz.

Yaptıklarımız ;

  • Ekran ve Dokunmatik Değişimi
  • Soket Tamiri
  • Pil Değişimi
  • Android Yazılımları

Samsung Tablet LCD Ekran Arızaları (Ekranda Kırılma, Çarpma, Çizgiler Varsa)

Bilgisayarın Samsung Tablet LCD Ekran ekranlarında en sık karşılaşılan arıza biçimi kırılmalardır. Yeni nesil Samsung Tablet LED Ekran ekranlar Samsung Tablet LCD Ekran ekranlardan farklı olarak florasan ve inverter bulundurmaz. Ekranın aydınlatması led hücreleriyle homojen bir şekilde yapılır. Samsung Tablet LED Ekran ekranlar Samsung Tablet LCD Ekran ekranlardan çok daha incedirler ve daha az enerji tüketirler. Fiyat olarak da, henüz yaygın olarak kullanılmadığı için, Samsung Tablet LCD Ekran ekranlara oranla çok daha pahalıdırlar. Gerek LED gerekse Samsung Tablet LCD Ekran ekran kırılmalarında tek çözüm ekranı değiştirmektir. Kırılma dışında oluşan arızalarda da Samsung Tablet LCD Ekran ekran tek parça olduğu için tamirat yapılmamaktar yapılsa bile verimli sonuç alınmamaktadır. Tablet bilgisayarlar taşınabilir cihazlar olduğu için taşınma sırasında meydana gelen düşmelerde ilk kırılan parça ekran ve menteşe olmaktadır. Arıza istisna bir arıza olmayıp çoğu kullanıcının başına gelen bir sorun olduğu için çok sık karşılaşılan bir arızadır. Arızanın çok karşılaşılması da Samsung Tablet LCD Ekran ekran fiyatlarını düşürmüştür. Ekranın kırılması, ortasından çizgi çıkması veya görüntünün titremesi, kayması durumunda yapılacak şey o ekranı yenisiyle değiştirmektir. Ancak, lcd ekranın aydınlanmasını sağlayan florasan lambanın arızalanması durumunda ekranı değiştirmeye gerek kalmadan sadece lambayı değiştirerek sorun çözülebilmektedir.

Samsung Tablet LCD Ekran Florasan Arızaları (Ekranda Görüntü Silikse)

Samsung Galaxy N8010, N8000 Tablet Tamiri

Samsung Tablet LCD Ekran teknolojisini kullanan her ekranın, ister masaüstü, ister Tablet bilgisayar olsun, florasan lamsı vardır. Florasan lambasıyla ekrana yansıyan görüntü gözle görülebilir bir parlaklığa kavuşur. Florasan lambanın bozulması durumunda çözüm lambayı değiştirmektir. Ancak florasan lamba değişimi de hassasiyet, dikkat ve titiz çalışma isteyen bir iştir. Her ekranda florasan değişimiyle yüzde yüz sonuç alınmayabilir. Florasan lamba değişimi sırasında ekranın değiştirme maliyetinin de çıkabileceğini göze almak gerekmektedir. Ekrana görüntünün silik geldiği her arıza florasan kaynaklı olmayabilir. İnverter arızalarında belirtildiği gibi, Anakartttaki besleme yolları, inverter soketi ve inverter arızaları da ekrana görüntünün silik gelmesine neden olabilir. Ekrana görüntü silik geldiğinde bu üç ihtimali de göz önünde bulundurarak net teşhisi yetkin bir teknik servisten almak gerekmektedir.Samsung Tablet Ekran Tamiri markalı Tablet unuzun Samsung Tablet Ekran Tamiri professiyonel ekibimizle sunmaktayız. Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet için Samsung markalı ürünlerin Samsung Tablet Ekran Tamiri, Samsung ekran tamiri, Samsung kırık ekran, Samsung tamir, Samsung ekran tamiri yaptırabilirsiniz.

 

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

 

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.