Sefaköy Bilgisayar Notebook Tamir Servisi

Sefaköy Bilgisayar Notebook Tamir Servisi

Sefaköy Bilgisayar Notebook Tamir Servisi

Sefaköy Bilgisayar Teknik Servisi Laptop Tamircisi Pc Bakım Onarım Servis

Sefaköyde yerinde pc ve Bilgisayar tamiri konusunda çok sıkıntı yaşıyorsanız güvenilir bir bilgisayar Teknik Servisi firması ile çalışarak Laptop Tamircisi Pc Bakım Onarım Servis hizmetleri Yerinde Bilgisayar Servisi Bilgisayar Bakım Anlaşması Notebook Tamiri gibi tüm dertlerden kurtulabilirsiniz.

Sefaköy Bilgisayar Teknik Servisi Laptop Tamircisi Pc Bakım Onarım Servis

Sefaköy Bilgisayar Teknik Servisi sizi bir çoklarının dahi bilmediği kolaylıklar ile tanıştırır ve sizleri daha kurumsal bir arayüze taşıyarak kurumsal mail adresi ve kurumsal web sayfası gibi hizmetler ile müşterilerinizin dahi tanıyamacağı bir arayüze kabuşturur.

Sefaköy Bilgisayar Teknik Servisi Laptop Tamircisi Pc Bakım Onarım Servis

Sefaköy Laptop Tamircisi elinizde bulunan ve diğer bilgisayar tamircilerinin “bu laptobu çöpe atın” dediği bilgisayarları bakım yaparak anakart tamiri anakart çip değişimi ve ekran kartı tamiri hatta laptop menteşe onarımı gibi hizmerleri ile sizleri Pc Bakım Onarım hizmetleri ve yerinde servis gibi hizmetler ile tanıştırır.

  • Sefaköy Bilgisayar Teknik Servisi Laptop Tamircisi Pc Bakım Servis
  • Sefaköy Bilgisayar Teknik Servisi Laptop Tamircisi Onarım Servis
  • Sefaköy Bilgisayar Teknik Servisi Pc Bakım Onarım Servis
  • Sefaköy Bilgisayar Teknik Pc Bakım Onarım Servis
  • Sefaköy Servisi Laptop Tamircisi Pc Bakım Onarım Servis
  • Sefaköy Bilgisayar Teknik Tamircisi Bakım Onarım Servis
  • Sefaköy Teknik Tamircisi Pc Bakım Onarım Servis
  • Sefaköy Bilgisayar Tamircisi Pc Bakım Onarım Servis
  • Sefaköy Bilgisayar Teknik Servisi Laptop Tamircisi Onarım Servis
  • Sefaköy Laptop Tamircisi Pc Bakım Onarım Servis

Sefaköy Bilgisayar Teknik Servisi Laptop Tamircisi Pc Bakım Onarım Servis hizmetleri Yerinde Bilgisayar Servisi Bilgisayar Bakım Anlaşması Notebook Tamiri

NOTEBOOK TAMİRİ

Notebook tamiri büyük bir tecrübe, teknik bilgi ve ustalık gerektiren  bir iştir. Notebooklar masaüstü bilgisayarlara göre daha ufak parçalar içeren cihazlardır. Bu yapı da notebooklarda daha fazla problem çıkmasına neden olmaktadır. Notebooklarda genellikle donanım arızaları daha fazladır. Donanımsal problemler chipset arızaları(kuzey, güney ve ekran chipsetleri), lcd panel ekranların bozulması ya da fiziksel olarak düşme-darbe sonucu kırılması ve değişimi, harddisklerde oluşan bozulmalar, dvd-cd romların arızalanması, genel anakart arızaları, klavyenin işlemez hale gelmesi, ram arızaları şeklinde olabilir.

Notebook Anakart Arızaları

Anakart arızaları dizüstü bilgisayarlarda çözümü ve telafi edilmesi en zor arızalardandır. Masaüstü bilgisayarlarda değiştirmek için yüzlerce seçeneğin olduğu anakart arızalarında dizüstü bilgisayarlar için seçenek çok sınırlıdır. Bazan değiştirilmesi gereken bir anakart arızası için yetkili servisten fiyat istendiğinde, anakartın fiyatı cihazın kendi fiyatının birkaç mislini bile bulabilmekte, bazan çok zorunlu durumlarda siz bilgisayarın fiyatının birkaç katını ödemeye razı olsanız bile anakartı bulmanız mümkün olamamaktadır.

Bunun için, dizüstü bilgisayarların anakart arızalarında değişim en son çözüm olmaktadır. Anakartın arızalanması durumunda yeterli, deneyimli ve teknik teçhizat olarak donanımlı teknik servislerde anakart üzerinde arıza yapan tüm parçalar ve chipsetler değiştirilerek anakartın tamiri yapılmaktadır. Bga chipset değiştirici bilgisayar kontrollü makinalar , anakart üzerinde bulunan ve elle değiştirilmesi mümkün olmayan yüzlerce bacaktan oluşan hassas chipsetleri bile değiştirerek anakart tamirini imkansız olmaktan çıkarmaktadır. Ancak anakartta bga chipset değişimleri anakart maliyeti kadar olmasa bile maliyetli bir çözümdür.

Notebook Kasa Tamiri ve Menteşe Değişimi Tamiri

Notebook ve Laptoplarınızın Menteşe ve Kasaları zaman içinde yıpranır ve buda ya anakarta yada başka yerlerine zarar gelmesi kullanamamanız demektir. kasa değişimi çözüm değildir. çünki aynı şekilde 6 7 ay sonra tekrar aynı sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlarla karşılaşmamanız için kasa ve menteşelerinizi Yüzüklerini tekrar sorun çıkarmayacak şekilde onarımlarını yapmaktayız. Perpa Bilgisayar Servisi Kasa ve Menteşe Tamiri Konusunda Oldukça iddalı ve Sorun yaşamayacağınızı garanti etmektedir.

[pwebcontact id=1]

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.