Sony Vaio Laptop Tamiri

Sony Vaio Laptop Tamiri

Sony Vaio Laptop Tamiri – İstanbul ‘un En Deneyimli Notebook Servisi

Sony Laptop Tamiri konusunda tam donanımlı olan ve 15 yıllık biSonyi ve birikime sahip firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Sony laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça – 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Sony laptop tamiri

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Servisimize gelen Sony marka arızalı cihazın önce tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Sony Laptop Batarya, Adaptör, Klavye ve Tüm Ekran Çeşitleri Stoklarımızda

Sony Laptop ‘larda en çok değişim gerektiren Lcd EkranLed Ekran, Batarya (Pil), Klavye ve Adaptör çeşitleri stoklarımızda mevcuttur ve 1 yıl parça garantisi kapsamında ve en uygun fiyatlara satışını yapmaktayız.Sony laptop anakart tamiri

Sony Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Sony Laptopum hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem Sony laptop anakart tamir işlemidir.

Sony Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Sony Laptop Anakart Tamiri

Sony Laptop Ekran Kartı (Chipset) TamiriSony laptop ekran kartı tamiri

Sony laptop ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa yapılacak olan işlem türüdür.

Sony Laptop ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Sony Laptop Ekran Kartı Tamiri

Sony Laptop Ekran Değişimi

Sony Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Sony notebooklarınızın ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değiştirmekteyiz.

Sony laptop ekran değişimiSony Laptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Kırılmış Çatlamış ya da Sıvı Teması olmuş Sony Laptoplarınızın Ekran Değişim Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Sony Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Sony Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Sony laptop şarj soketi giriş yeri tamiriSony Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Sony marka laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Sony Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri

Sony Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

  • Sony laptop anakart tamiri
  • Sony laptop anakart bga ve smd chipset tamiri
  • Sony laptop güney – kuzey chipset tamiri
  • Sony laptop ekran kartı tamiri
  • Sony laptop lcd ekran değişimi
  • Sony laptop led ekran değişimi
  • Sony laptop inverter tamiri
  • Sony laptop klavye değişimi
  • Sony laptop optik sürücü, dvd-rom değişimi
  • Sony laptop ram yükseltme
  • Sony laptop harddisk değişimi ve yükseltme
  • Sony laptop ses kartı tamiri
  • Sony laptop menteşe tamiri
  • Sony laptop veri yedekleme
  • Sony laptop veri kurtarma
  • Sony laptop usb port tamiri – değişimi
 • Sony laptop format işletim sistemi kurulumu

Sony laptop fan değişimi temizliğiFirmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerine Sony laptop tamir hizmeti vermektedir.

İstanbul ‘da bir çok Sony notebook servisi adı altında hizmet vermeye çalışan firmalar varken arızalı olan Sony cihazınızı bilmediğiniz güvenmediğiniz ellere bırakmayın. Özellikle bga chipset tamiri ya da değişim işlemlerinde ısıtma yöntemini çok basit şekilde yapmaktadırlar. Bu da anakartın tamamen bozulmasına neden olmaktadır.

Google ‘da Bizi Bulabileceğiniz Kelimeler

Sony laptop tamiri

Sony laptop tamiri ümraniye

Sony laptop hastanesi

Sony laptop tamiri istanbul

Sony notebook servisi

Sony laptop servisi

Sony leptop tamiri

Sony leptap tamiri

Sony notbuk tamiri

Sony laptop anakart tamiri

Sony laptop ekran kartı tamiri

[pwebcontact id=1]

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.