Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi

Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi

Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi

İstanbul’un en çok gelişen semtlerinden biri olan Zincirlikuyu’da hizmet sunan ve hizmetlerini her geçen gün arttırmaya yönelik yatırımlarda bulunan Zincirlikuyu bilgisayar teknik servis firmamız, özel olarak oluşturmuş olduğu Zincirlikuyu apple servisi gibi alt ekipleri ile her türlü teknik arızalarda sizlere destek oluyor.

Böylelikle Zincirlikuyu bilgisayar tamiri hususunda hizmet sağlayan bir firma aramadan, bu şekilde bir arayış içerisinde bulunarak vakit kaybetmeden en ufak bir teknik arızada dahi destek alarak, hizmetlerimiz sayesinde çözüm bulmanız kısa süre zarfında mümkün hale geliyor. Buda sizlere vakit kaybetmeden var olan bilgisayar sorunların çözümü aşamasında büyük katkı sağlıyor.

Üstelik tüm hizmetlerini en uygun şekilde sizlere sunan Zincirlikuyu bilgisayar servisi firmamız, kesintisiz hizmet anlayışı sayesinde bilgisayarlarınızda ki tüm arızaların en kısa süre içerisinde giderilmesi için her türlü imkâna sahiptir. 

Laptop Anakart Tamiri

Anakartlar, laptopların ve bilgisayarların üzerinde bulunan en önemli parçalardan biridir. Anakart sayesinde laptoptaki donanımlar ve yazılımlar birbiriyle uyum içinde çalışır. Ayrıca bir laptopun anakartı, o bilgisayarın performansı gibi pek çok şeyi de etkiler. Bundan dolayı eğer bir anakart bozulursa arızayı tespit etmek ve tamir etmek oldukça önemlidir. İstanbul, Şişli’de bulunan firmamız, anakart tamiri konusunda güvenebileceğiz en iyi yerlerden biri. Üstelik firmamız, anakart tamirinde 3 ay garanti de sağlamakta. Sizde uygun fiyatlarla  anakart tamiri yaptırmak istiyorsanız Perpa Bilgisayarı tercih edebilirsiniz.

Pek bir anakart neden bozulur? Anakartlar oldukça hassas donanımlardır. Bu yüzden laptopun aldığı fiziksel darbeler, sıvı teması, elektrik arızası, bios sıkıntıları veya aşırı ısınma gibi sebepler donanım üzerinde hasara neden olabilir. Özellikle aşırı ısınma sonucu anakart yanması oldukça sık görülen bir durum.

 

Zincirlikuyu Bilgisayar Teknik Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler.

 

Bize Ulaşın (Perpa Bilgisayar Servisi)

 

 

Teklif ve Tedarik için

İletişim Bilgileri;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225  Noterin Üstü  Okmeydanı Şişli

Perpa Bilgisayar Servisi Metin KARSLIOĞLU

Gsm: 0(507) 025 18 08

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.
%d blogcu bunu beğendi: