Iphone Dokunmatik ekran

APPLE IPHONE CEP TELEFONU DOKUNMATİK EKRAN TAMİRİ

Iphone Dokunmatik ekran

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Apple Iphone Cep Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

 

– Iphone Dokunmatik ekran Cep Telefonu ekranımı kırıldı ne yapmalıyım?Apple Iphone Cep Telefonu Ekranı Tamiri

– Iphone Dokunmatik ekran Cep Telefonu ekran görüntüsü çok um silik?
– Iphone Dokunmatik ekran Cep Telefonu ekranımda renk bozukluğumu var?
– Iphone Dokunmatik ekran Cep Telefonu ekranına sıvı mı döküldü ne yapmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken telefonla yada mail yoluyla bizimle iletişime geçmek ve adres kaydınızı bırakmak olacaktır eğer İstanbul içinde iseniz Apple Iphone Cep Telefonunuzu uygun ekranı ile değişimi yapmaktadır. Eğer İstanbul dışından bize ulaşıyor iseniz Apple Iphone Cep Telefonunuzu paketlemeniz dâhilinde sözleşmeli kargo ile cihazınızı adresinizden aldırıyoruz ve Apple Iphone Cep Telefonun ekran tamirini yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz.

Apple, Iphone Dokunmatik ekran Cep Telefonu ekranı kırıldı nasıl yapılır?

Apple Iphone Cep Telefonu görüntü aktarma birimi olan Apple Iphone LCD ya da Apple Iphone Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz Perpabilgisayarservisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz.
Apple Iphone Cep Telefonu ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için Perpa Bilgisayar Servisi ’ne getirebilirsiniz.

 

[pwebcontact id=1]

 

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

 

Gsm: 0 (507) 025 18 08

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.