Samsung Telefon Servis

SAMSUNG CEP TELEFONU DOKUNMATİK EKRAN TAMİRİ

Samsung Telefon Servis

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Perpa Bilgisayar servisi 9

 

 

Samsung Cep Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

 

Samsung Telefon ServisiSamsung Telefon Servisi  Telefonu Ekranı Tamiri

  • Samsung Cep Telefonu ekranımı kırıldı ne yapmalıyım?
  • Samsung Cep Telefonu ekran görüntüsü çok um silik?
  • Samsung Cep Telefonu ekranımda renk bozukluğumu var?
  • Samsung Cep Telefonu ekranına sıvı mı döküldü ne yapmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken telefonla yada mail yoluyla bizimle iletişime geçmek ve adres kaydınızı bırakmak olacaktır eğer İstanbul içinde iseniz Samsung Cep Telefonunuzu uygun ekranı ile değişimi yapmaktadır. Eğer İstanbul dışından bize ulaşıyor iseniz Samsung Cep Telefonunuzu paketlemeniz dâhilinde sözleşmeli kargo ile cihazınızı adresinizden aldırıyoruz ve Samsung Cep Telefonun ekran tamirini yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz.

Samsung Cep Telefonu ekranı kırıldı nasıl yapılır?

Samsung Telefon

Samsung Cep Telefonu görüntü aktarma birimi olan Samsung LCD ya da Samsung Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz perpabilgisayarservisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz.
Samsung Cep Telefonu ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için Perpa Bilgisayar Servisine’ne getirebilirsiniz.

 

 

[pwebcontact id=1]

 

İletişim Bilgileri:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225  Noterin Üstü  Okmeydanı Şişli Perpa Bilgisayar Servisi Metin KARSLIOĞLU

Gsm: 0 (507) 025 18 08

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba;

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.