Profesyonel Web Tasarımı

Word cloud - web design

 

Profesyonel Web Tasarımı

Web Tasarım

Site Çeşitleri​

 

 

-Başlangıç Web siteleri

Bugünlerde bir web sitesine sahip olmak herhangi bir kuruluş için oldukça önemli olabilir. İnanıyorum ki bir başlangıç web sitesi internetteki ilk deneyiminiz için idealdir. Web sitesine sahip olma düşüncenizde fiyatlarında etkisinin farkındayım. Bu nedenle ustaca hazırlanmış bir kaç sayfalık bir siteye sadece 600 TL ‘den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

-Özel Web Siteleri

Daha kişiselleştirilmiş bir web sitesine sahip olmak isterseniz size ısmarlama web siteleri sunabilirim. Her ısmarlama web sitesi sizin isteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özgün ve profesyonel bir yapım olarak tasarlanır.Bu tür sitelerde eklenen özellikler fiyatı belirler. Dilerseniz aynı başlangıç sitelerindeki gibi hazır taslaklardan seçtiğiniz web siteler üzerinde istediğiniz değişikliği yapma gibi seçeneklerinizde vardır.​

 

-Responsive Web Siteleri

Bu siteler aynı özel web siteleri gibi yapılandırılır. Fakat farkları bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlara göre uygun ve kullanılabilir hale gelmeleridir. Artık bir çok insan akıllı telefonlara ve tabletlere sahip olduklarından ve internete her yerden ulaşmak istediklerinden bu tarz sitelere yoğunluk artmıştır.

Web Tasarım ve Programlama

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi web tasarım ve programlama için kullanıyoruz.

Kusursuz Uyumluluk (Responsive Tasarım)

Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Sizler için Oluşturduğumuz Web sitesi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında ekstra herhangi bir çalışma yapmadan üst sıralarda yer alacak şekilde kodlanarak optimize edilmektedir.

Bütünlük (Navigasyon,Animasyon,İçerik vb..)

Oluşturduğumuz web sitelerinin sizlerin kurumsal kimliğini potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde yansıtması gerektiğine sahip bir anlayış ile site içi bütünlük ile markalaşmanıza yardımcı oluyoruz

Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi;

Markanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde Hedef Kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirlerleyerek Sektörel Rekabet Analizleri (SWOT vb…) yaparak en uygun çalışmayı sizlere sunuyoruz….

Stratejik planlama ve iş modeli oluşturma;

Sizin ve sizin sektörünüze dair yaptığımız kapsamlı analizler neticesinde stratejik planlamalar ve iş modellemeleri oluşturuyoruz.

Başarıya Odaklanılmış Takım çalışması;

Başarıya odaklı çalışma modellerimiz ile bir arkadaşımız sizin viral kampanyalarınızı en doğru şekilde oluşturmaya yardım ederken bir arkadaşımızda web sitenizin arama motorlarında nasıl daha popüler olacağını inceliyor olacaktır ki 7 kişiden oluşan kadromuza birde siz eklendiğinizde ortaya mükemmel bir çalışma çıkacaktır.

Kaçınılmaz Sonuçlar

Sizin için oluşturduğumuz çalışma planı sonucunda potansiyel müşterilerinize ulaşabiliyor ve onlara kurumsal kimliğinizi , ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en doğru şekilde iletebilirsiniz.

 

Profesyonel Web Tasarımı Süreci

Özel web tasarım projeleriniz için aşağıdaki adımları uygulamaktayız;

Öncelikle kurum detaylı bir şekilde analiz edilir. Kurumun kurumsal kimliğine uygun web tasarım önerileri karşılıklı fikir alışverişiyle belirlenir.

Müşteriden web brief form aracılığıyla kullanılacak renkler, beğenilen örnek web siteleri, menü, içerik planı vs… sorulur.

Karşılık fikir alışverişiyle ve form araclığıyla alınan istekler doğrultusunda web sitesinin taslağı hazırlanıp müşteri ile paylaşılır ve onayına sunulur.

Müşteriden gelen geri dönüşlere göre gerekli revizeler yapılır ve projenin yazılım aşamasına geçilir.

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

İletişim Hattı:

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Sarı Avlu Kat.9 No.1225 (Noterin Üstü) Perpa Bilgisayar Servisi Metin Karslıoğlu

Gsm: 0 (507) 025 18 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir